SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16008
post-template-default,single,single-post,postid-16008,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Dobre gogle narciarskie Salomon 2023!

Dobre gogle narciarskie Salomon 2023

Dobre gogle narciarskie Salomon 2023!

Oceń ten artykuł.

Dobre gogle narciarskie Salomon 2023 to odpowiedni wybór jeżeli stawiasz przede wszystkim na dobrą jakość optyki i komfort. Wszystkie produkty tego rodzaju tej renomowanej, światowej marki cechuje już od wielu lat ultranowoczesny design i takie same technologie. Gogle zapewniają w rezultacie zawsze klarowny obraz bez zaparowania szybki. Ma to kolosalne znaczenie nie tylko na wygodę, ale także na bezpieczeństwo. Zobaczysz w nich więcej i szybciej będziesz mógł zareagować. Filtry zatroszczą się o Twój wzrok. Jakie zatem gogle wybrać, by być w pełni zadowolonym będąc już na stoku?

Gogle narciarskie Salomon Radium Sigma Black Sky Blue 2023

Radium Sigma - Dobre gogle narciarskie Salomon 2023!
Radium Sigma

Zostały stworzone dla prawdziwych miłośników narciarstwa. Ten model marki Salomon będzie idealny dla osób, które poszukują wysokiej sprzętu, wygody i stylu. Gogle Zapewniają wentylację na najwyższym poziomie. W rezultacie szyba nie będzie parować. Walor ten uzupełnia technologia Anti Fog+. W wyniku tego dzięki cieszyć się klarowną wizją, bez względu na pogodę panującą na stoku. Szybka sferyczną Sigma poprawia kontrast widzenia kolorów na śniegu, a także zapobiega zniekształceniu obrazu.

Gogle narciarskie Salomon S View Black Light Blue 2023

Gogle narciarskie Salomon S View Black Light Blue 2023
S View

Zaprojektowane z ideą o narciarzach, którzy szukują nowoczesnego stylu i maksymalnej wygody. Cylindryczne soczewki gwarantuje idealną jakość wizji i to niezależnie od warunków atmosferycznych. Skutecznie chronią wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV. Ten model ponadto serwuje absolutnie wszystko, co jest niezbędne na stoku. Przeznaczone większość warunków pogodowych. Kat.: S1. VLT: 18%.

Gogle narciarskie Salomon narciarskie Salomon Aksium 2.0 S White Ruby 2023

Aksium 2.0 S - Dobre gogle narciarskie Salomon 2023!

Stanowią zapewnienie szerokiego pola widzenia i przejrzystości obrazu. Te google wyposażono w wydajny system wentylacji, a także system Airflow. W rezultacie skutecznie zapobiegający parowaniu. Egzemplarz posiada od strony wewnętrznej miękką piankę z aksamitną warstwą. Dzięki temu podnoszą jeszcze bardziej wysoki komfort noszenia. Pasek z warstwa silikonu gwarantuje dobrą stabilizację gogli w czasie nawet szybkiego szusowania po stoku.

Akcesoria Salomon znajdziesz na SnowSport.pl!

Salomon - Dobre gogle narciarskie Salomon 2023!
Salomon

Gogle narciarskie znajdziesz w sklepie narciarskim SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Jakie Wybrać Kijki Narciarskie Atomic 2023?

No Comments

Post a Comment