SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13179
post-template-default,single,single-post,postid-13179,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Jakie buty snowboardowe dla kobiet? Nidecker!

Jakie buty snowboardowe dla kobiet? Nidecker!

Jakie buty snowboardowe dla kobiet? Nidecker!

Jakie buty snowboardowe dla kobiet? Nidecker? Jest to seria niezwykle oryginalnych produktów. Charakteryzują się swoim nietuzinkowym wyglądem. Jeżeli chcesz się wyróżnić to wybierz właśnie te obuwie na deskę. Nie tylko z powodów walorów estetycznych powinnaś podjąć te decyzję. Te damskie buty snowboardowe charakteryzują się również nieziemskim poziomem wygody. Wkładając swoją stopę do buta wewnętrznego odczujesz, że otacza Ciebie miękka, przyjemna pierzyna 🙂 Finalnie Twoje stopy nigdy nie zmarzną i nie ma mowy otarciach. Nareszcie możesz spędzić na stoku cały dzień!

Buty snowboardowe dla kobiet Flow Nidecker Maya Boa Black

Buty snowboardowe dla kobiet Flow Nidecker Maya Boa Black

Maya to buty snowboardowe dla kobiet z miękkim fleksem. Wybaczają błędy techniczne początkującym paniom, ale będą równie doskonałe dla osób średniozaawansowanych. W wyniku przemyślanej konstrukcji pozwolą przede wszystkim na szybką naukę i czynie niestałych postępów podczas jazdy. Buty dobrze leżą na kobiecej stopie. W rezultacie są niebywale komfortowe oraz funkcjonalne. Gwarantują dużo przyjemności i radości z jazdy po stoku i to nawet kiedy spędzisz na nim cały dzień.

Cechują się asymetryczną budową buta. But wewnętrzny N-foam posiada zintegrowany J-baras. W wyniku tego gwarantuje idealne dopasowanie obuwia do damskiej stopy. Opcjonalnie utrzymuje również piętę we właściwym miejscu. 

System zapięcia BOA® pozwala na możliwie szybkie zapięcie buta. Podeszwa wykonana w technologii B.F.T Free jest ogromnie wytrzymała, a jednocześnie trwała. W wyniku tego do jazdy wnosi naturalne uczucie kontaktu z nawierzchnią stoku.

Buty snowboardowe dla kobiet Flow Nidecker Onyx Boa Coiler Black

Buty snowboardowe dla kobiet Flow Nidecker Onyx Boa Coiler Black

Marzysz o komfortowym bucie snowboardowym, który nie będzie uwierać nawet podczas całego dnia jazdy? Jeżeli tak to koniecznie poznaj ten model damskich butów snowboardowych. To niesamowicie wygodne obuwie o średnio twardym flexie.

Doskonałe do doskonalenia swoich umiejętności. Warto jednak podkreślić, że sprawdzą się również u początkujących snowboarderek. Za sprawą asymetrycznej budowy łyżki zapewniają solidne wsparcie i wspaniałe dopasowanie. Na uwagę zasługuje również równie komfortowy but wewnętrzny Bronze-Level Heat Moldable. Stanowi on idealne dopasowanie stopy i wzmocnione trzymanie wokół kostki. W rezultacie zapewnia stabilność stopy podczas jazdy i wykonywania trików na snowboardzie. Rozwiązanie BOA® pozwala na sprawne i błyskawiczne zapięcie buta.

Podeszwę wukonano w technologii B.F.T Free Track. W wyniku tego możesz cieszyć się wytrzymała i trwałą podeszwą, która zachowa swoje walory na lata. Symbioza asymetrycznej budowy z wycięciem z tyłu oraz elastycznym panelem stanowi najlepsze ergonomiczne dopasowanie buta do każdej damskiej łydki.

Buty snowboardowe dla kobiet Flow Nidecker Onyx Boa Coiler Slate/Ruby

Buty snowboardowe dla kobiet Flow Nidecker Onyx Boa Coiler Slate/Ruby

To kolejny model z pokrętłem BOA Coiler zaprezentowany w niezwykle atrakcyjnej kolorystyce. Bez cienia wątpliwości spodobają się z każdej snowboarderek zwracających uwagę na swój stokowy wygląd. Wspomniany system wiązania jest bardzo intuicyjny, a przy tym niezwykle dokładny. Będziemy mieć pewność, że nasza stopa jest właściwie opięta przez but. Ponadto czynność sznurowania przeprowadzimy bez problemu. Docenimy to przede wszystkim w najbardziej srogie mrozy, kiedy palce naszych dłoni będą już zmarznięte.

Wkładka Molded-EVA sprawi, że wszelkie drgania będą skutecznie neutralizowane. MOżemy zatem jeździć w zupełnym komforcie i to nawet po rozjeżdżonym stoku. W tym modelu spotkamy również asymetryczną budowę łyżki.

Zupełnie tak samo jak podeszwę, którą wykonano w rozwiążaniu B.F.T Free Track. W rezultacie będziesz cieszyć się wytrzymałą i trwałą podeszwą. Połączenie asymetrycznej konstrukcji wspomnianej wcześniej łyżki z wycięciem z tyłu oraz elastycznym panelem stanowi najlepsze ergonomiczne dopasowanie buta do każdej damskiej łydki.

Buty snowboardowe dla kobiet  znajdziesz na SnowSport.pl!

Te rewelacyjne buty snowboardowe znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj również nasz tekst –  Rękawice Snowboardowe Damskie Dakine 2022

No Comments

Post a Comment