SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16197
post-template-default,single,single-post,postid-16197,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Najlepsze narty sezonu 2023!

Najlepsze narty sezonu 2023

Najlepsze narty sezonu 2023!

Oceń ten artykuł.

Najlepsze narty sezonu! Koniec zimy w górach to czas, w którym miłośnicy narciarstwa zacierają ręce na myśl o wyprzedażach sprzętu narciarskiego. To właśnie w tym okresie można kupić za ułamek ceny sprzęt, który w pełni sezonu potrafi mieć dwukrotnie większą wartość, niż teraz. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego narciarza są narty i to one są najczęściej kupowane w wyprzedażowych cenach. W dzisiejszych czasach wybór modeli na rynku jest ogromny, co może być dla wielu kłopotliwe. W tym artykule omówimy najnowsze i najbardziej innowacyjne modele nart dostępne na rynku, które są w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej zaawansowanych narciarzy. Teraz kupisz je za grosze.

Narty Atomic Redster S7

Fischer RC4 RCS AR - Najlepsze narty sezonu 2023 - Najlepsze narty sezonu 2023
Atomic Redster S7 – Najlepsze narty sezonu 2023

Atomic Redster S7 to jedne z najlepszych nart dostępnych na rynku dla miłośników dynamicznego szusowania po dobrze przygotowanych trasach narciarskich. Dzięki charakterystycznemu, slalomowemu promieniowi skrętu, generują krótkie i ciasne skręty. Model S7, będący częścią serii Redster, wyposażony został w wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych, takich jak Power Woodcore i tytanowe wkłady, które zapewniają znakomitą trzymanie krawędzi i łatwe sterowanie nartami.

Te narty zjazdowe są idealne dla osób, które chcą cieszyć się energiczną jazdą, nie wkładając jednak nadmiernie dużo siły w kontrolowanie swojego sprzętu. Narty Atomic Redster S7 potrafią reagować na każdy ruch, zapewniając wyjątkową dynamikę jazdy. Są to narty uniwersalne, idealne zarówno dla relaksu na stoku, jak i do startów w amatorskich zawodach. Dzięki temu, że łączą w sobie cechy dwóch typów nart, nie musisz zabierać ze sobą na wjazd więcej, niż tylko tych desek.

Taliowanie Redster S7
Taliowanie Narty Redster S7

Ostateczny efekt jazdy na tych nartach to znakomite trzymanie krawędzi, płynne i precyzyjne sterowanie oraz możliwość rozwijania wysokich prędkości. Narty Atomic Redster S7 to idealny wybór dla osób, które chcą mieć rewelacyjny sprzęt bez wydawania całego swojego budżetu. W rezultacie tego, że posiadają wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, zapewniają wyjątkową jakość i komfort szusowania.

Narty Fischer RC4 RCS AR – Najlepsze narty sezonu 2023

Fischer RC4 RCS AR - Najlepsze narty sezonu 2023 - Najlepsze narty sezonu 2023
Fischer RC4 RCS AR – Najlepsze narty sezonu 2023 – Najlepsze narty sezonu 2023

Narty Fischer RC4 RCS AR są doskonałym wyborem dla zaawansowanych narciarzy poszukujących uniwersalnej deski z grupy Race Fischera. Model RC4 RCS to idealne połączenie twardych slalomówek i nart Allroundowych na cały dzień. W wyniku tego można określić, że są bardzo wszechstronne i sprawdzą się na każdych warunkach.

Taliowanie  Narty Fischer RC4 RCS AR - tabela
Taliowanie Narty Fischer RC4 RCS AR

W porównaniu do poprzednich modeli Fischer Speed i Superior SC, Fischer RC4 RCS jest bardziej wszechstronna dzięki warstwie Titanalu o grubości 0,5 mm. Zapewnia to większą uniwersalność, zwłaszcza na twardych, przygotowanych stokach. Narty mają szerokość pod butem do 68mm i promień skrętu (14,5m / 165cm), co poprawia prowadzenie w trudniejszych warunkach. Drewniany rdzeń i płyta Titanalu zapewniają nartom odpowiednią szybkość i stabilność. Pozwalają także na zwinne i łatwe inicjowanie skrętu.

Narty Fischer RC4 RCS AR są doskonale dopracowane. Jeśli poszukujesz uniwersalnych nart z grupy Race, Fischer RC4 RCS AR to doskonały wybór.

Narty HEAD Supershape e-Magnum

HEAD Supershape e-Magnum –

Supershape e-Magnum to uniwersalne narty stworzone z myślą o narciarzach poszukujących płynnej i łatwej jazdy w każdych warunkach. W porównaniu do topowych modeli zawodniczych, są nieco mniej wymagające i prostsze w obsłudze, a jednocześnie oferują wysoką wydajność i masę frajdy z jazdy na trasach, jak i incydentalnej jazdy poza nimi. Dzięki nowoczesnej technologii EMC opracowanej przez HEAD, narty redukują negatywne wibracje, zapewniając większą stabilność i płynność jazdy. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technologii Graphene, konstrukcja nart zapewnia optymalne rozłożenie masy, co gwarantuje doskonały balans i kontrolę. Bez względu na to, jak długo spędzasz czas na stoku, e-Magnum to niezawodne narty, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Taliowanie Narty HEAD Supershape e-Magnum
Taliowanie Narty HEAD Supershape e-Magnum

Dodatkowo warto dodać, że Supershape e-Magnum zostały także (dane warianty) wyposażone w wiązania PROTECTOR PR 13 GW. W rezultacie gwarantują bezpieczeństwo i precyzyjne przekazywanie sił na narty. Wiązania te są kompatybilne z butami narciarskimi z systemem GripWalk, co zwiększa ich uniwersalność. Dzięki tym nartom narciarze o różnym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się łatwością i płynnością jazdy na stoku. Nie rezygnując jednocześnie z wysokiej jakości i wydajności.

Narty, kijki, kaski oraz gogle znajdziesz na SnowSport.pl!

Narty znajdziesz w najlepszym sklepie narciarskim online – SnowSport.plPrzeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Dla Kobiet Top Sezonu!

HEAD Supershape e-Magnum
HEAD Supershape e-Magnum
No Comments

Post a Comment