SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11865
post-template-default,single,single-post,postid-11865,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster G9 2022 – dla profesjonalistów!

Atomic Redster G9 2022 - dla profesjonalistów

Narty Atomic Redster G9 2022 – dla profesjonalistów!

5/5 - (1 ocena)

Narty Atomic Redster G9 2022 zestrojone na nowy sezon to wręcz techniczna maestria pod względem staranności dopracowania każdego z najmniejszych detali. To perfekcyjnie przygotowana konstrukcja. Pokonasz z nimi każdy stok z niewiarygodną do tej pory prędkością.

Dla kogo dedykowane nowe Narty Atomic Redster G9 2022?

Narty Atomic Redster G9 2022

Nowe narty race G9 21/22 przeznaczone są przede wszystkim dla znakomicie wyszkolonych technicznie narciarzy. Wiele rozwiązań technologicznych zaczerpniętych z nart typowo zawodniczych. Dlatego będą tak doskonałe dla osób przepadających za dynamicznym szusowaniem po perfekcyjnie przygotowanym stoku.

Taliowanie: 171 cm – 109/68/95.5 – 17.6 m.

Jaką technologię w nich znajdziemy?

wiązania narciarskie

Na uwagę zasługuje przede wszystkim technologia Servotec. Ten innowacyjny system pełni rolę swoistego wspomagania kierownicy. To nic innego jak stalowy pręt, który polepsza elastyczność nart i oddawanie we właściwy sposób energii. Odpowiada również za właściwą zwrotność na wirażach, dzięki czemu pokonamy je z poczuciem stabilności. Jazda z wysoką prędkością od teraz może być w pełni komfortowa.

Tak jak w Pucharze Świata – Narty Atomic Redster G9 2022

Narty Atomic Redster G9 2022
Atomic Redster G9 2022

Niewiele im brakuje, by móc być wykorzystywanymi w profesjonalnych zawodach Pucharu Świata. Wyposażono je w Full Sidewall. W wyniku tego zyskamy lepsze panowanie nad deskami i to nawet przy bardzo dynamicznym mknięciu przez zaśnieżony stok. Nacisk na deski będzie błyskawicznie transmitowany na jej krawędzie. Nawet na zlodowaconym stoku efektywność trzymania krawędzi będzie wysoka.

Geometria nart czerpie głownie na rozwiązaniu High-Speed Sidecut. To oznacza jeszcze bardziej przemyślane taliowanie, które będzie nieco węższe. W rezultacie narciarze będą mogli jeszcze płynniej pokonywać wiraże. Poprawi się również panowanie nad nartami. Absolutny brak rockera, czyli czysty camber czyni ten sprzęt typowym dla stokowych wyjadaczy.

Tuż nad i pod drewnianym rdzeniem Power Woodcore zlokalilowano 0,6 mm warstwy Ultra Titanium Powered. Ten cenny, metalowy materiał odpowiada za idealny flex poprzeczny i znaokicie neutralizowanie wibracji. Te narty zjazdowe są też wzorowo wręcz usztywnione.

Narty Atomic Redster G9 2022 znajdziesz na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster G9 2022

Te top narty w kolorze czerwonego bolidu z formuły 1 dla dobrych technicznie narciarzy znajdziesz w sklepie SnowSport.pl. Warto zapoznać się jeszcze z tym tekstem o innych redsterach: Narty Atomic Redster S7 2022 – Poczuj Energię!

No Comments

Post a Comment