SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16406
post-template-default,single,single-post,postid-16406,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster Q 2024 – nowa kolekcja!

Narty Atomic Redster Q 2024 – nowa kolekcja

Narty Atomic Redster Q 2024 – nowa kolekcja!

Oceń ten artykuł.

Narty Atomic Redster Q 2024 – nowa kolekcja! Narty zjazdowe od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników sportów zimowych. Każdy narciarz marzy o wyjątkowym sprzęcie, który pozwoli mu osiągnąć niesamowite prędkości, zachowując jednocześnie doskonałą kontrolę nad jazdą. Dla tych, którzy szukają doskonałego połączenia precyzji, szybkości i doskonałej stabilności na stoku, marka Atomic przygotowała serię nart zjazdowych Redster Q, której wyjątkowe cechy podbijały serca entuzjastów zjazdów na całym świecie.

Redster Q to linia narciarska, która została stworzona z myślą o ambitnych zawodnikach i zapalonych amatorach, poszukujących wybitnych osiągów na stoku. Obejmuje ona różnorodne modele. Każdy z nich skonstruowany z najwyższą dbałością o jakość i precyzję. Bez względu na poziom umiejętności i preferencje narciarskie, Redster Q oferuje idealne narzędzie do podjęcia wyzwań na trasach o różnym stopniu trudności.

Narty Atomic Redster Q 2024 – nowa kolekcja!

W tym artykule zaprezentujemy kilka modeli z serii Redster Q, podkreślając ich unikalne cechy, technologie zastosowane w ich konstrukcji oraz efekty, jakie można osiągnąć dzięki ich wyjątkowym właściwościom. Przedstawimy zarówno modele dedykowane do szybkich i ekstremalnych zjazdów, jak i te, które doskonale sprawdzą się w precyzyjnym carvingu na mniej wymagających trasach.

Zapraszamy do lektury, która pozwoli Wam poznać fascynujący świat nart zjazdowych Redster Q i ich zdolność do zapewnienia niezapomnianych doznań na stoku. Dzięki tej serii narciarstwo nabiera nowego wymiaru, a jazda na nartach staje się niepowtarzalnym doświadczeniem, które warto poznać bliżej.

Czym wyróżnia się seria Redster Q?

Narty Atomic Redster Q 2024
Narty Atomic Redster Q 2024
Taliowanie
Taliowanie

Doskonale sprawdza się na sztywnym porannym, pofalowanym śniegu. Przecina ubity śnieg i radzi sobie doskonale z błotem śniegowym. Kiedy warunki na trasie stają się nieco trudniejsze, Redster Q czuje się jak u siebie.

Szeroka talia, szersze ambicje. Gdy jeździsz od rana do wieczora, będziesz mieć do czynienia z różnymi warunkami śniegu. Dzięki szerokości talii sięgającej do 85 mm, Redster Q chce patrzeć nieco dalej, eksplorować trochę więcej.

Inspiracje z wyścigów, myśli pełne eksploracji. Redster Q czerpie swoje DNA prosto z programu Redster Atomic, który zdobył Puchar Świata. Dzięki technologiom Revoshock, Power Woodcore i laminatowi wzmocnionemu Titanalem, ta narta ma w sobie krew wyścigową i duszę odkrywcy.

Narty Atomic Redster Q9.8 REVOshock S 2024

Narty Atomic Redster Q 2024
Narty Atomic Redster Q 2024

Atomic Redster Q9.8 Revoshock S to najwyższej klasy narty zjazdowe, z technologią sprawdzoną podczas Pucharu Świata. Zapewniają stabilność, amortyzację wibracji i doskonałe skręty. Przeznaczone dla zaawansowanych narciarzy i zawodowców, mają najszerszą szerokość wśród serii Q (85 mm) oraz technologię Multi Radius Sidecut. Dzięki temu, narty te gwarantują moc i elegancję w każdym skręcie – zarówno na świeżym śniegu, jak i na rozjeżdżonych trasach.

Q 9.8
Q 9.8

Konstrukcja Ultrawall Sidewall zapewnia zwartą konstrukcję i przyczepność, a Power Woodcore w połączeniu z technologią Revoshock S i tytanowym laminatem TI Powered zapewniają niesamowite prowadzenie w każdych warunkach i przy różnych prędkościach, przez cały dzień. To wybór dla tych, którzy cenią niezawodność i niezapomniane doznania na stoku.

Narty Atomic Redster Q7.8 REVOshock C 2024

Q7.8
Q7.8

Atomic Redster Q7 REVOshock C to narty jednej z najlepszych firm specjalizujących się w produkcji zimowego sprzętu. Przeznaczone są dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych narciarek, gwarantując niezrównaną wydajność i wyłącznie pozytywne doświadczenia. Te narty Atomic są idealne zarówno na przygotowane trasy, jak i na słabiej przygotowanych terenach dzięki szerokiej talii. Doskonale sprawdzają się na twardym i rozjeżdżonym stoku, a także podczas świeżego opadu śniegu. Redstery to narty, które dostarczają niezwykłych emocji!

Zapewniają odpowiednie usztywnienie. To w rezultacie zastosowania tytanalu, znanego jako Titanium Powered. Dodatkowo stabilizuje nartę i redukuje drgania. Dzięki Power Woodcore narta jest wysoce stabilna, co pozwala poczuć się pewniej podczas każdego zjazdu. Drewniany rdzeń dynamizuje każdy skręt, pozwalając na szybsze i bardziej precyzyjne pokonywanie tras. W rezultacie gwarantują pewność w każdym ruchu oraz dostarczają dodatkowej energii do jazdy.

Narty Atomic Redster Q5 2024

Narty Atomic Redster Q 2024

Stanowią doskonałą propozycję marki Atomic, gwarantującą doskonałą wydajność na praktycznie każdej względnie przygotowanej trasie. Dlatego właśnie Narty Atomic Redster Q7 REVOshock C z wiązaniami M 12 GW 2023 zapewnią niezapomniane emocje na każdym stoku. Zdobędziesz niezależność od warunków śniegowych, nie musząc obawiać się nagłego opadu śniegu.

Te narty opierają się na sportowej serii Redster, a ich wyższość wynika m.in. z innowacyjnej technologii Revoshock, drewnianego rdzenia wysokiej jakości Power Woodcore oraz wytrzymałego laminatu Titanal Powered. Dodatkowo, wyróżniają się nienagannym pięknem, elegancją i szykiem. Tegoroczna nowa linia Q od Atomic prezentuje całkiem nową i najbardziej komfortową wizję narciarstwa, która została wdrożona w życie.

Zjazdówki znajdziesz na SnowSport.pl

Narty znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Damskie Atomic Cloud Q 2024!

No Comments

Post a Comment