SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13735
post-template-default,single,single-post,postid-13735,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023 czy to najlepsze narty tej zimy?

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023 czy to najlepsze narty tej zimy

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023 czy to najlepsze narty tej zimy?

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023 w sezonie zimowym 2023 będą dążyć do miana najlepszych nart zjazdowych dostępnych dla konsumentów. Przeznaczone przede wszystkim dla zaawansowanych narciarzy. Zadowoleni będą z nich wszyscy, którzy lubią prędką jazdę po przygotowanym stoku. To zupełnie nowa jakość w narciarstwie zjazdowych.

Teraz na stoku absolutnie wszystko jest możliwe. Dlaczego? Redster Q9 doładowane nową technologią Revoshock i większą szerokością w talii są w stanie tak samo dobrze zjeżdżać po sztruksie jak i muldach. Dadzą radę również na świeżym opadzie jak i w miejscach gdzie ratraki zaglądają rzadko… Jest to swoista rewolucja w narciarstwie zjazdowym!

Dla kogo nowe Narty Atomic Redster Q9 REVOshock S 2023?

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023
Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023

Jak już nadmieniliśmy to narty, które powinni wybrać głownie doświadczeni narciarze preferujący jazdę po przygotowanych stokach. Należą wszak do sportowej linii desek. Jednak nie będą to typowe, kolejne narty do bramek wyścigowych ani kombinezonów. Za sprawą nieco większej szerokości w talii tak samo świetnie radzą sobie przy porannym sztruksie jak i na tzw. rozjeżdżonym śniegu.

Te narty oznaczają również stabilność I dokładność każdego z ruchów na stoku. Jest to efekt ich przemyślanej konstrukcji I zastosowania skomplikowanych technologii. W rezultacie możesz zawsze liczyć na pożądaną I w pełni kontrolowaną jazdę na swoich nartach. Skąd to wynika? To efekt m.in zastosowania w budowie Titanium Powered. Opływa nartę, dodatkowo ją stabilizuje, a jednocześnie redukuje wszelkie drgania. Natomiast za sprawą Power Woodcore narta jest wyjątkowo stabilna. W wyniku tego z każdym zjazdem poczujesz się na niej jeszcze bardziej pewnie swoich umiejętności technicznych. Warto zaznaczyć, że drewniany rdzeń jednocześnie dynamizuje każdy skręt, który teraz pokonasz szybciej i z większą maestrią.

Taliowanie

Za sprawą profila Active Camber zyskujesz zupełne przekonanie, że w czasie pokonywania wiraży Narty Atomic Redster Q9 REVOshock S praktycznie przez całą swoją długość krawędzi będą mieć kontakt ze śniegiem. Jest to nieodzowna właściwość dla każdego zwolennika wysokich prędkości, którzy jednocześnie przepadają za slalomowym szusowaniem. Taka konstrukcja to zdecydowanie najbardziej zaawansowane rozwiązanie stosowane w nartach sportowych, których przeznaczeniem jest prędka jazda po przygotowanej trasie i zmrożonym podłożu.

Warstwa jak i sama metoda wykończenia ślizgu to WorldCup Base Finish. Przypomnijmy, że jest to ta sama struktura ślizgu co w nartach dla zawodowców. W rezultacie Twoje zjazdy będą jeszcze bardziej przypominać te z zawodów Pucharu Świata.

Na pokładzie jest nowiutki Revoshock!

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023
Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023

Ten system zastąpił w sezonie 2023 w dużej mierze w kolekcji Redster wcześniejsze rozwiązania jakim był chwalony i wręcz legendarny Servotec. Ten poprzedni podnosił stabilność desek, wpływał na lepszą kontrolę, niwelował drgania i pozwalał oddawać energię przy wychodzeniu z zakrętów. Jazda na nartach jednym zdaniem była bardziej dynamiczna I przewidywalna. Nie inaczej jest z nowym rozwiązaniem jakim jest Revoshock.

Owe rozwiązanie jest serią modułów ze stali sprężynowej pokrytych elastomerem pochłaniającym uderzenia. Moduły Revoshock współpracują w pełni harmonii, pochłaniając uderzenia i wstrząsy, zanim dotrą do twoich stóp – jak wbudowany system zawieszenia. Kolejno Revoshock przekierowuje pochłoniętą energię na krawędzie, tworząc potężne przyspieszenia z każdego zakrętu.

Wiązania X 14 GW 2023

Wiązania X 14 GW 2023
Wiązania X 14 GW 2023

W zestawie zastosowano najbardziej zaawansowana technologicznie wiązania. W rezultacie pozwoliło to jeszcze bardziej zwiększyć wydajność i prędkość poruszania się po stoku. Idealna komplikacja dla narciarzy spragnionych rezultatów osiąganych przez profesjonalistów. Zakres siły wypięcia od 6 do 14, dzięki któremu gwarantują idealne przekazywanie energii, absolutną kontrolę i fantastyczne osiągi prędkości.

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023 znajdziejsz na SnowSport!

Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023
Narty Atomic Redster Q9 REVOshock 2023

Znajdziesz u nas najnowszą kolekcję Atomic 2023 w narty zjazdowe. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Narty Dla Kobiet Średnio Zaawansowanych Cloud LTD?

No Comments

Post a Comment