SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13367
post-template-default,single,single-post,postid-13367,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster S9 Revoshock najszybsze narty?

Narty Atomic Redster S9 Revoshock najszybsze narty

Narty Atomic Redster S9 Revoshock najszybsze narty?

5/5 - (1 ocena)

Narty Atomic Redster S9 Revoshock to najnowszy przedstawiciel sportowej linii Redster. W tym roku zniknął w tym modelu Servotec. Jednakże narty posiadają wciąż, a wręcz jeszcze bardziej, dynamiczny charakter. To właśnie po te narty sięgają zawodnicy startujący w najważniejszych zawodach tego globu. Jakie zatem są nowe Redster S9 z Revoshock?

Narty Atomic Redster S9 Revoshock dla kogo?

Atomic Redster S9 Revoshock

Te szybkie i genialnie wykończone narty to przede wszystkim doskonała propozycja dla narciarzy, którzy czują się w naturalnym środowisku, korzystając z bramek lub jeżdżąc szybko na lokalnych stokach. To narty slalomowe, które zachęcają do błyskawicznej jazdy.

Revoshock, czyli najnowsza technologia Atomic

Narty Atomic Redster S9 Revoshock najszybsze narty
Narty Atomic Redster S9 Revoshock najszybsze narty

Revoshock firmy Atomic to najnowsze dzieło Austriaków. W rezultacie będą one przyspieszać na każdym zakręcie i wręcz pożerają oblodzone o poranku stoki. Dlatego też możesz z nimi liczyć na w pełni stabilną, a także wydajną jazdę.

Do tego konstrukcja Ultrawall w Narty Atomic Redster S9 Revoshock gwarantuje narciarzom odpowiedni poziom mocy, a także właściwą do dynamicznej jazdy przyczepność na krawędziach. To w wyniku zastosowania pełne ścieżki bocznej i trwałości wykończenia CAPi. Warto również podkreślić obecność warstwy laminatu TI Powered. Współpracuje ona płynnie z rdzeniem Power Woodcore w celu zapewnienia nartom odpowiedniej sztywności i bycie żwawymi od krawędzi do krawędzi.

Profil narty Active Camber powoduje, że zyskujesz absolutną pewność, iż na zakrętach Twoje race’owe narty właściwie przez całą swoją długość krawędzi będą mieć kontakt z nawierzchnią stoku. To właśnie to jest najbardziej dogodne dla wszystkich zwolenników wysokich prędkości, którzy jednocześnie wręcz uwielbiają slalomowe pokonywanie trasy. 

Taliowanie
Taliowanie

Wiązania Atomic X 12 GW

Narty Atomic Redster S9 Revoshock

Narciarskie wiązania Atomic X 12 GW to najlepsza propozycja, jeżeli szukasz niesamowitych rezultatów race’owych. Kompatybilne zarówno z butami o normie alpejskiej, jak i butami GripWalk. Wyposażone są w Full Flex, który utrzymuje naturalną linię zgięcia narty pod wiązaniem. Jednocześnie gwarantuje stałą wartości uwalniania mocy w trakcie pokonywania wiraży. Najlepsze przenoszenie mocy, pełna kontrola i fantastyczna prędkość, a to wszystko to bez kłopotliwych narzędzi!

Technologie jak w nartach z Pucharu Świata

Narty Atomic Redster S9 Revoshock najszybsze narty
Narty Atomic Redster S9 Revoshock najszybsze narty?

Warstwa jak i sposób wykończenia ślizgu, czyli WorldCup Base Finish (struktura ślizgu używana podczas przygotowania nart dla profesjonalistów) jest także elementem zapożyczonym z nart dla profesjonalistów. Wszystko to po to, abyś mógł poczuć się jak jeden z uczestników rywalizacji w zawodach.

Narty Atomic Redster S9 Revoshock znajdziesz na SnowSport.pl!

Narty Atomic Redster S9 Revoshock
Raceowe Narty

Te prędkie narty zjazdowe dla kobiet znajdziesz już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst o race’owych nartach dla kobiet –  Narty Atomic Cloud C12 Czy To Najlepsza Narta Dla Kobiet?

No Comments

Post a Comment