SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13336
post-template-default,single,single-post,postid-13336,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet?

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet?

5/5 - (1 ocena)

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet? Nie odpowiadając jednoznacznie, może śmiało jednakże stwierdzić, że są mocnym pretendentem do tego miana. To techniczne narty. Do tego majestatyczne i więcej, niż stylowo się prezentujące. Ich klasyczna czerń zgrabnie łączy się z subtelnymi akcentami szarości i koloru białego złota. Ich największe walory tkwią jednakże w ich wnętrzu. Prezentujemy więcej informacji o tych świeżych deskach w dalszej części tekstu.

Dla kogo będzie najlepsza ta narta dla kobiet?

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet
Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet?

Kto powinien być odbiorcom tych nart? Przede wszystkim bardzo dobre pod względem umiejętności narciarki. Te deski błyskawicznie się uginają, żwawo reagują, a przy tym są niezwykle zwrotne. Bazują wciąż na szeregu technologii nart typowo raceowych dedykowanych dla zawodników. Posiadają jednak rozwiązania typowe dla pań, które mają przede wszystkim uprzyjemnić im nawet całodzienne szusowanie. Jeżeli czujesz się królową narciarstwa, bądź chcesz nią zostać, to wybierz właśnie Narty zjazdowe Atomic Cloud C12 Servo + wiązanie X 12 GW.

Narty Atomic Cloud C12 to zwyciężczyni testu „Ladies High Performance”

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet

To właśnie damskie narty Atomic Cloud C12 C12 Servo + wiązanie X 12 GW Black zwyciężyła w walce o pierwsze miejsce tego konkursu. Była tam czarnym koniem. Znacząco wyprzedziły swoje rywalki. Były lepsze przede wszystkim na długich zakrętach. W rezultacie to idealny wybór dla wszystkich królowych narciarstwa, a także tych, które chcą w przyszłości jeździć jak mistrzynie. Absolutnie możemy rekomendować te doskonałe narty dla kobiet.

Narty Atomic Cloud C12 to sam top damskich nart z serii Cloud

Jest to najnowszy, a zarazem najwyższy przedstawiciel tej niezwykle udanej serii nart dla kobiet. To też najlepiej sprzedające się narty wszechczasów. Talia w nich została nieznacznie przeprojektowana. W rezultacie takiego zabiegu jest węższa na dziobach i ogonie.

Właściwości jazdy

Narty Atomic Cloud C12 czy to najlepsza narta dla kobiet?

Jeździ tak prędko, a zarazem dokładnie dzięki temu to co Atomic stworzył niedoścignionego dla innych, a mianowicie ultranowoczesny Servotec. Technologia ta działa zupełnie podobnie do wspomagania kierownicy w samochodzie. W wyniku tego mamy poczucie asystowania na każdym zakręcie. Warto zaznaczyć, że Servotec neutralizuje również powstające wibracje. Możemy zatem bardziej komfortowo i bezpiecznie jeździć z większymi prędkościami. Nie będziesz mieć obawy, że stracisz panowanie nad nartami. Cloud 12C również szybciej się ugina aniżeli tradycyjna narta, a to sprawia, że jest bardziej zwinna i żwawiej reaguje.

Ten model wyposażono do tego w innowacyjny rdzeń Flite Woodcore. Jest on giętki i lekki, dający poczucie zwinności.

Taliowanie

Parametry techniczne
TEREN
 Dobrze przygotowane stoki
UŻYTKOWNICY
Zaawansowani i eksperci
DŁUGOŚĆ
147 cm 154 cm 161 cm 168 cm
TALIOWANIE[mm]
108.5/70/97 110/70/98.5 111.5/70/100 113/70/101.5
PROMIEŃ SKRĘTU
12.5 m 13.2 m 13.9 m 14.6 m
WAGA 2760 g / 161 cm (waga z płytą i wiązaniem)
PROFIL NART Active Camber 0/100/0
KONSTRUKCJA
Konstrukcja: Servotec, High-Speed Sidecut, Full Sidewall, Flite Woodcore, Titanium Powered, Punched Topsheet, World Cup Base Finish, Active Flex Interface, Kąt krawędzi bocznej: 87°, Kąt krawędzi Dolnej: 0.8°.
Narty Atomic damskie

Narty damskie Atomic Cloud C12 znajdziesz na SnowSport.pl!

Te rewelacyjne narty zjazdowe dla kobiet znajdziesz już w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Kask Narciarski POC – Jaki Wybrać?

No Comments

Post a Comment