SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11932
post-template-default,single,single-post,postid-11932,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster X9 S 2022 – lubisz zielony?

Narty Atomic Redster X9 S 2022 - lubisz zielony

Narty Atomic Redster X9 S 2022 – lubisz zielony?

5/5 - (1 ocena)

Narty Atomic Redster X9 S 2022 od kilku sezonów zdążyły przyzwyczaić nas do swojego, wyróżniającego się jaskrawo-zielonego koloru. Charakterystyczna barwa nart dostarcza serii Redster wiele świeżości. Wyróżniają się zresztą nie tylko samym kolorem. Zaawansowana technologia nart sprawia, że będą one jednymi z lepiej jeżdżących nart jakie do tej pory miałeś. Wspaniale tną świeży sztruks. Co warto o nich jeszcze wiedzieć?

Dla kogo przeznaczone?

Narty Atomic Redster X9 S 2022
Narty Atomic Redster X9 S 2022

Dedykowane przede wszystkim dla narciarzy posiadających znakomitą technikę. Tacy miłośnicy dwóch desek zdecydowanie poprawią na nich swoje dotychczasowe rezultaty. Barwa green spodobała się narciarzom, choć nie jest to typowo race’owy kolor.

Taliowanie: 175 cm – 114/65.5/99.5 – 15.4 m.

Co skrywa ich technologia?

Narty Atomic Redster X9 S 2022
Narty Atomic Redster X9 S 2022

Szereg rozwiązań technologicznych w nartach zjazdowych Atomic Redster X9 S 2022 zapożyczono z typowo zawodniczych desek. Wykorzystają je wszyscy ci, którzy przepadają za dynamicznym szusowaniem.

Analizując walory technologiczne tych nart powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na technologię Servotec. Odgrywa on rolę swoistego wspomagania kierownicy podczas każdego zjazdu. Docenimy ją zwłaszcza na wirażach. Narta posłusznie wykonuje wszystkie impulsy generowane z naszych butów. Na długiej prostej podczas jazdy z wysokimi prędkościami narty usztywnią się. W wyniku tego poczujemy się pewniej w takich okolicznościach, a zjazd będzie bardziej komfortowy. Te właściwości przełożą się naturalnie na osiąganiu lepszych czasów przejazdów w trakcie tych właściwe najbardziej szybkich przelotów trasy.

Promień skrętu Multi Radius Sidecut przekłada się niewątpliwie na ogromną wszechstronność tych zielonych nart. Śmiało można usytuować go między slalomowym, a gigantowym. Jeżdźcy z dobrą techniką bez trudu będą mogli zjeżdżać długimi, czy też krótkimi skrętami. Zatem zjeżdżaj tak jak tylko zachcesz!

Najlepsza kontrola

Full Sidewal przebiega od dzioba do ogona. W wyniku takiej konstrukcji udało się osiągnąć niezwykle dokładne sterowanie. Odczujemy jego korzystne walory przede wszystkim na wirażach. Gwarancja znakomitej transmisja mocy bezpośrednio na krawędzie.

Należy również zwrócić uwagę na Ultra Titanium Powered. Zwiększa on stabilność prowadzenia przy dynamicznych zjazdach i znakomicie pochłania wibracje. Doskonale też dociąża deski. W rezultacie tego deski naprawdę genialnie śmigają na krawędziach.

Za komfortową jazdę odpowiada także drewniany rdzeń, a mianowicie Ultra Power Woodcore. Drewno wzorowo wzmacnia narty, co jest dostrzegalne przede wszystkim na prostych odcinkach, czy na zakrętach, na których zachcemy przycisnąć. Pokonasz teraz gładko nawet te najbardziej wymagające pod względem technicznym wiraże.

Narty Atomic Redster X9 S 2022 znajdziesz na Snowsport.pl!

Narty Atomic Redster X9 S 2022
REDSTER X9 S + X 14 GW Green

Te nietypowe, bo zielone race’owe narty zjazdowe dedykowane do prędkiego szusowania znajdziesz jeszcze przed startem nowego sezonu na stronie naszego zimowego sklepu SnowSport.pl. Ten tekst również powinien Ciebie zainteresować jeżeli wiesz jak wspaniale szusuje się na całej kolekcji Redster: Narty Atomic Redster G7 2022 – Pokochasz Każdy Wiraż!

No Comments

Post a Comment