SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11952
post-template-default,single,single-post,postid-11952,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster X5 2022 – zielone, czy szare?

Narty Atomic Redster X5 2022 - zielone, czy szare

Narty Atomic Redster X5 2022 – zielone, czy szare?

5/5 - (1 ocena)

Narty Atomic Redster X5 2022 znajdziemy w dwóch wariantach kolorystycznych, a mianowicie jaskrawo zielonym i szarym. Dedykowane dla mniej doświadczonych narciarzy, a także dla tych, którzy pragną posiadać jedną parę wszechstronnych nart. Te sportowe deski charakteryzują się intuicyjnym prowadzeniem przy wysokich prędkościach. Przeznaczone toteż do dynamicznej jazdy, ale przy tym wszystkim z dużym stopniem nastawienia na rekreacje. Na dobrze przygotowane trasy. Będą z nich zadowoleni ambitni i pragnący progresu narciarze.

Dla kogo przeznaczone?

Narty Atomic Redster X5 2022
Redster X5 2022

Zbudowane w taki sposób, aby jazda na nich była łatwa, nawet dla osób ze słabszą techniką. W rezultacie nawet mniej doświadczeni będą mogli posmakować sportowe, a jednocześnie bezpieczne szusowanie. Dostarczą również stabilności. Nauczysz się z nimi sprawnego pokonywania ciasnych wiraży z dużą prędkością. Właściwe również do przecinania rozległych łuków wzdłuż całej szerokości trasy.

Co skrywa technologia?

Narty Atomic Redster X5 2022
Narty Atomic Redster X5 2022

Mimo, że przeznaczone dla początkujących te narty są wypełnione najnowszymi technologiami od Atomic. W wyniku tego możemy liczyć z nimi na sportowe przejazdy.

Konstrukcja narty Atomic Redster X5 2022 bazuje przede wszystkim na lekkim, a jednocześnie mocnym drewnianym rdzeniu Power Woodcore. To swoista mieszanka jesionu i topoli. W rezultacie narty charakteryzują się tak pożądaną stabilnością oraz trwałością. W najnowszym modelu Atomic Redster X5 21/22 odnajdziemy również rdzeń Densolite Core. Stworzony z pianki fragment rdzenia redukuje jeszcze bardziej wagę desek. Poprawia on również zwrotność i elastyczność. Ponadto w tym przemyślania skonstruowanym rdzeniu znajdziemy Titanium Stabilizer. Ta metalowa warstewka najlepiej dociąża deskę.

Taliowanie: 161 cm – 118,5/70/102,5 – 13 m.

Prowadzą się wzorowo

Redster X5

Podczas jazdy na tym sprzęcie odczujemy optymalny kompromis pomiędzy nartami przeznaczonymi do slalomu, a slalomu giganta. Można poczuć również, że są dość sztywne. W wyniku tego można sprawnie prowadzić je skrętami z umiarkowanym promieniem. To naprawdę doskonały wybór do czynienia progresu. Warto podkreślić, że nawet przy większych prędkościach odczujemy z jak wysoką łatwością one się prowadzą.

Narty Atomic Redster X5 2022 znajdziesz na SnowSport.pl

narty zielone Atomic redster
REDSTER X5 green + M 10 GW Green/Grey

Te niesłychanie uniwersalne narty zjazdowe znajdziesz rzecz jasna na SnowSport.pl. Jeżeli jednak celujesz w sprzęt dla bardziej zaawansowanych przeczytaj ten poradnik Narty Atomic Redster X9 S 2022 – Lubisz Zielony?.

No Comments

Post a Comment