SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

12031
post-template-default,single,single-post,postid-12031,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022!

Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022

Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022!

Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022 to deski, które na stoku w tym sezonie w końcu zapewnią tak potrzebną wszystkim narciarzom rozrywkę. Stworzone do płynnego szusowania. Sprawdzą się we wszystkich warunkach atmosferycznych. Z racji umiarkowanej talii ich naturalnym środowiskiem będą jednak przygotowane ścieżki z ubitym śniegiem. Lekko się prowadzą i skutecznie neutralizują niedoskonałości trasy. Odpowiednie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Co jeszcze skrywają nowe Vantage?

Dla kogo i gdzie?

Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022
Atomic VANTAGE 79 C 2022

Atomic VANTAGE 79 C 2022 to sprzęt klasyfikowany jako uniwersalny. Narty nie boją się trudnych warunków, niepewnej pogody, czy stokowych nierówności. Poradzą sobie rzeczywiście wszędzie, ale swoje fantastyczne właściwości jedne zaprezentują dopiero na przygotowanej trasie. Wówczas można z nimi pokusić się na prędką, a jednocześnie stabilną jazdę.

Dają poczucie płynięcia przez trasę. Szusowanie na nich to czysty relaks, a w sterowanie nie trzeba wkładać zbyt dużo energii. To właśnie dlatego z jazdy na nowych Vantage będziemy czerpać wyłącznie przyjemność.

Co skrywa technologia – Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022?

Wiązania M 10 GW
Wiązania M 10 GW

Innowacyjną technologią będzie w ich składzie jest przede wszystkim Carbon Tank Mesh. Jest to cienka warstwa siatki, która obejmuje konstrukcje całej długości deski. Dociąża ją we właściwych punktach, przez co tam gdzie trzeba narta będzie wykazywać się optymalną sztywnością, a to wpływa bezpośrednio na wydajne i przyjemne szusowanie.

Narty przybrały sportowy kształt. Zmniejszona szerokość bezpośrednio pod butem narciarskim sprawia, że deski lepiej spiszą się właśnie na wspomnianym ubitym śniegu.

Ponadto odnajdziemy tutaj rzecz jasna Cap Sidewall, którzy przebiega przez całą długość nart. Poprawiło to element kontroli, lepsze trzymanie krawędzi i zneutralizowano drgania. Lekki rdzeń wykonany z drewna topoli wyraźnie redukuje masą nart, lecz również pochłania wibracje generowane przy większych prędkościach.

Maszyna do zadań specjalnych

Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022
Atomic VANTAGE 79 C 2022

Atomic VANTAGE 79 C 2022 to sprzęt nieoczywisty. Łączy sprawnie uniwersalność z doskonałą charakterystyką trakcji podczas szusowania po wyznaczonych trasach z ubitym śniegiem. W wyniku tego nie są skomplikowane w opanowaniu i to nawet dla tych, którzy wciąż kształtują swoje umiejętności.

Taliowanie: 163 cm – 118.5/79/104 – 15.1 m.

Narty Atomic VANTAGE 79 C 2022 znajdziesz na SnowSport.pl

 narty all mountain

Te wszechstronne narty all mountain, które dadzą radę w szerokim spektrum warunków kupisz na SnowSport.pl. Przeczytaj również o tym modelu Vantage z sezonu 21/22 –  Narty Atomic VANTAGE 79 TI 2022.

No Comments

Post a Comment