SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8594
post-template-default,single,single-post,postid-8594,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Head V-Shape V10 2021 – chcesz zjechać z każdego szlaku?

Narty Head V-Shape V10 2021

Narty Head V-Shape V10 2021 – chcesz zjechać z każdego szlaku?

5/5 - (1 ocena)

Narty Head V-Shape V10 2021 to narta nad wyraz wszechstronna. Head przygotował na ten sezon produkt jakże odmienny i doskonały w swojej uniwersalności. Te niesamowicie lekki sprzęt narciarski, który poradzi sobie z taką samą łatwością na przygotowanej trasie jak i poza nią. Jeżeli lubisz od czasu do czasu zboczyć z utartych, konwencjonalnych szlaków to te deski są właśnie dla Ciebie. Odkryjesz naturalne piękno miejsc oddalonych od zatłoczonych fragmentów wzgórz. Promień skrętu sprawi jednak, że w każdej chwili możesz wrócić na wyratrakowaną trasę i doskonalić się w technice, zwłaszcza jak jesteś w dalszym ciągu średnio zaawansowanym.

Narty Head V-Shape V10 2021 - chcesz zjechać z każdego szlaku

Każdy fragment wzgórza jest do Twojej dyspozycji…

Narty Head V-Shape V10 2021
V10 Ślizg

To zupełnie nowy model V-Shape przygotowany na sezon 20/21. Właściwości trakcyjne tych nart będą odpowiednie dla cały czas pracujących nad swoją techniką jak i dla tych bardziej zaawansowanych narciarzy. Projektanci pracując nad nowymi Head V-Shape 10 20/2021 stworzyli niezwykle dopracowaną geometrię. W rezultacie można śmiało rzec, że skręcają wręcz wzorowo. Sekret tego doskonałego skręcania tkwi również w dziobach o odpowiedniej budowie. Przyczynia się ona do aktywnego inicjowania właściwie każdego skrętu. Ten stan rzeczy przekłada się naturalnie na wrażenie komfortu kiedy będziemy wpięci w te leciutkie deski. Od teraz jazda nawet w najmniej korzystnych warunkach atmosferycznych jak i struktury podłoża będzie na najwyższym poziomie. Deski sprawnie powiozą Ciebie nawet przez rozjeżdżone, całodzienne muldy. Ciesz się i baw w trakcie jazdy, czy to na trasie, czy to poza nią!

Ultra nowoczesny Graphene przesądza o doskonałości

Narty Head V-Shape V10 2021
Narty Head V-Shape V10 2021

Narty Head V-Shape V10 2021 przynależą do najwyższej w hierarchii linii nart Head. W ich konstrukcji odnajdziemy niebywale nowoczesne rozwiązanie jakim jest Graphene. W rezultacie zastosowania tego właśnie budulca można było stworzyć narty lekkie i niezwykle mocne jednocześnie. Niska masa i odpowiednie rozdysponowanie wagi sprawiło, że te deski będą podatne na każdy Twój ruch. Sięgniesz także po przyspieszenie na zupełnie innym poziomie, jak i manewrowanie i precyzję w takcie każdego wychodzenia, nawet z ciasnego zakrętu. To wszystko dzięki wyważeniu na perfekcyjnym poziomie.

Nowe Narty Head V10 2021 to nie tylko Graphene. Łączy się on bowiem w ich konstrukcji z Carbonem. To też niezwykle lekki materiał, przesądzający o tak niewielkiej wadze tych desek. Drewniany rdzeń wykonany z równie niebywale lekkiego drewna Karuba. Biegnie ono przez całą długość tych desek. W wyniku tego narty są niezwykle lekkie, a przy tym odporne na przeciążenia.

Narty Head V-Shape V10 2021
V10

Ciekawym technologicznym rozwiązaniem jakie znajdziemy w nowych deskach V-Shape V10 jest Era 3.0. Determinuje ono o progresywnym promieniu skrętu i nieprzeciętnym przyspieszeniu. 10 % Rocker łączy się z 90% Camberem. Warto jeszcze zaznaczyć, że za lekkość sunięcia w dół odpowiada ślizg UHM C.

Narty Head V-Shape V10 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

zjazd na nartach HEAD

Te nieprzeciętnie uniwersalne narty oraz niezbędne do nich wiązania znajdziesz w naszym sklepie. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie inne deski od Head “Narty HEAD Kore 2021 – Odkryj To Co Nieznane I Piękne!

No Comments

Post a Comment