SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

8616
post-template-default,single,single-post,postid-8616,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty HEAD V-Shape V8 2021 – płyń przez każdy zakręt!

Narty HEAD V-Shape V8 2021 - płyń przez każdy zakręt!

Narty HEAD V-Shape V8 2021 – płyń przez każdy zakręt!

Narty HEAD V-Shape V8 2021 to rewelacyjnie lekkie deski. Wyróżniają się tym na tle wszelkich konkurencyjnych produktów. Posiadają wszystko by stać się Twoimi ulubionymi nartami. W sam raz do wykonywania licznych i łatwych skrętów na przygotowaną trasę. Jeżeli Twoje umiejętności na to pozwalają to możesz z powodzeniem ciąć wiraże jadąc na krawędzi. Reagują bez zakłóceń na każdy impuls zainicjowany z Twojego śródstopia. Na sezon 2021 szczególnie pieczołowicie dopracowane i wzbogacone o najnowsze rozwiązania technologiczne w dziedzinie.

Narty HEAD V-Shape V8 2021 - płyń przez każdy zakręt

Czego można spodziewać się po nowych nartach Head V-Shape V8 2021?

Narty HEAD V-Shape V8 2021
V-Shape V8 21

Wpinając się w te nowe deski od Head poczujemy momentalnie lekkość i swobodę, z którą możemy zrobić co tylko zechcemy. To Ty decydujesz jak jeżdżą narty, a nie odwrotnie. W rezultacie zastosowania wybitnie przemyślanej geometrii powstały rewelacyjne narty do całodziennego relaksu na stoku, obdarzone bez wysiłkowym skręcaniem. Należy zaznaczyć, że przynależą rzecz jasna do jednej z najlżejszych desek all-mountain jakie możemy kupić. Jeżeli upodobałeś sobie lekką jazdę przede wszystkim na przygotowanych trasach to V8 na sezon 20/21 będą bardzo dobrym wyborem. Idealne połączenie lekkości, mocy i stabilności.

Narty HEAD V-Shape V8 2021
V8 2021

Narciarstwo z tymi deskami przypomina wszak płynięcie przez białą, mroźną krainę wyratrakowanych stoków. Z racji tego, że reagują w mig na każdy Twój ruch, możesz pokusić się o ciasne przejechanie tych bardziej wymagających zakrętów. Jednym słowem to nart stworzone do dawania radości i odczuwania zabawy z każdego przejechanego metra.

Wzorowa trakcja dzięi technologii…

V-Shape V8 21
V8 2021

Konstrukcja nowych nart Head V-Shape V8 2021 opiera się na rozwiązaniu Carbon Sandwich Cap. Projektantom Head udało się zgrać w jedną całość lekkie, a jednocześnie odporne na znaczny nacisk materiały. W wyniku tego powstały niesamowicie stabilne, trwałe i cechujące się wyjątkowo niską wagą narty.

Narty HEAD V-Shape V8 2021
Ślizg UHM-C

Najbardziej drogocennym konstrukcyjnie materiałem zastosowanym w nowych nartach HEAD V-Shape V8 2021 jest Graphene. Parę lat temu ten niezmiernie innowacyjny materiał został wyróżniony nagrodą Nobla. W efekcie jego zastosowania powstały narty, które wykazują się perfekcyjną trakcją i zachowaniem względem elastyczności poprzecznej. To właśnie również dzięki niemu te nowe deski na trasę są tak lekkie, a jednocześnie mocne. Ty zyskujesz dzięki temu pełną kontrolę nad wszystkimi zjazdami, oraz uczucie przepełnienia energią nawet po całodziennej jeździe. Biorąc te nartę do dłoni ciężko nie odczuć wzorowego wyważenia. Te idealne rozłożenie masy przyczynia się do dobrego przyspieszenia, łatwego manewrowania oraz otrzymania dodatkowej mocy niezależnie od warunków w jakich zamierzamy jeździć.

Górny laminat V-Shape V8

Warto także zwrócić uwagę na Era 3.0 zastosowaną w nartach Head V-Shape V8 2021. To swoista kombinacja najlepszych cech nart pod względem trakcji, która jeszcze do niedawna była zarezerwowana jedynie dla zawodowców. W konsekwencji teraz możemy nabyć narty obdarzone rockerem i progresywnym promieniem skrętu. 10% Rockera z 90% Camberem dostarcza obłędne wrażenia z każdego szusu. Całość zwieńcza ślizg UHM C, który nie służy do popisów, ale dostarcza przyjemną, rekreacyjną, aczkolwiek prędką jazdę. Odporny na uszkodzenie mechaniczne.

Narty Head V-Shape V8 2021 – do kupienia już od września na Snowsport.pl!

Narty HEADna szlaku
V8 na stoku

Sprawdź również naszą ofertę zestawów narciarskich. Zapraszamy także do przeczytania naszej wcześniejszej publikacji jeżeli interesują Ciebie inne deski z linii V-Shape 2021 “ Narty Head V-Shape V10 2021 – Chcesz Zjechać Z Każdego Szlaku?

No Comments

Post a Comment