SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

15841
post-template-default,single,single-post,postid-15841,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Volkl Deacon 2023 najbardziej all mountain!

Narty Volkl Deacon 2023 najbardziej all mountain

Narty Volkl Deacon 2023 najbardziej all mountain!

5/5 - (1 ocena)

Narty Volkl Deacon 2023 to jedne z najbardziej uniwersalnych nart all mountain. Seria obejmuje deski o rozmaitej szerokości w talii. W wyniku tego nie będzie problemu z doborem sprzętu do preferowanych miejsc indywidualnego szusowania. Volkl to niemiecki producent. W rezultacie możemy liczyć na wysoką jakość wykonania oraz trwałość produktów. Ultranowoczesne technologie zatroszczą się o to, aby jazda na tym sprzęcie była wyłącznie przyjemnością, zachętą by być w górach jak najczęściej i powodem do uśmiechu.

Narty Volkl Deacon 72 2023

Narty Volkl Deacon 72 2023
Volkl Deacon 72 2023

Niebywale skrętne narty all mountain. Spełnią oczekiwania każdego narciarza o sportowych ambicjach. Deski przeznaczone do długich, krótkich, a także wąskich skrętów. W rezultacie za sprawą swojej uniwersalności są najlepsze zarówno do rekreacyjnej, jak i sportowej jazdy. Dedykowane do puchu oraz sztruksu. Dla wszystkich, którzy cieszą się z jazdy carvingowej.

Do konstrukcji przedniej i tylnej części narty z całej serii Deacon zasosowano 3D.Glass. Odnajdziemy w ich wnętrzu rdzeń Multilayer Woodcore z mieszanką drewna topoli oraz buku. Ponadto dwie warstwy titanalu na całej powierzchni deski troszczą się o zwinność narty. Narty Deacon 72 Black skręcają z wyraźnie mniejszą energią wkładaną w ten proces. Taliowanie 158 cm: 125-72-103. Promień: 12.7.

Narty Volkl Deacon X 2023

Narty Volkl Deacon X 2023
Volkl Deacon X 2023

Egzemplarz doskonale dostrojony do oczekiwań początkujących narciarzy. Ciesz się od swojej pierwszej minuty na stoku z tymi nartami. Gwarantują łatwą inicjację skrętu, a także płynne szusowanie. Posiadają Tip Rocker. W wyniku tego gwarantują wręcz banalną inicjację skrętu i płynne mknięcie w dół zbocza. Rozwiązanie wiązań vMotion1 zapewnia równomierne przenoszenie energii na deski. Nowa geometria z krótszym promieniem skrętu oraz ścianka boczna Center Sidewall dodają temu modelowi więcej dynamiki.

Uznawane za genialny allrounder dla początkujących, a także średnio zaawansowanych narciarzy szukających wszechstronnych nart na każde warunki panujące w górach. Te narty Was nie zawiodą. Pomogą wypracować dobrą technikę. Taliowanie 158 cm: 123-72-104. Promień: 12.7.

Narty Volkl Deacon 84 2023

Narty Volkl Deacon 84 2023
Volkl Deacon 84 2023

Stworzone do odczuwania całkowitej przyjemności w czasie szusowania na oblodzonych, czy też świeżo obsypanych śniegiem stokach. Rama titanalowa wnosi wysoką stabilność i giętkość. Wiązania LowRide XL współpracują z systemem GripWalk, który pozwala na swobodne poruszanie się w butach narciarskich wtedy kiedy jest się wypiętym z nart. Za sprawą nisko położonego środka ciężkości zapewniają najlepsze możliwe przeniesienie energii. Skonstruowane ze ścianką boczną na całej długości, z ramą titanalową, a także okładziną P-Tex 4504 i budową 3D.Ridge.

Narta z profilem Tip Rocker i Tail Rocker jest przekonująca zupełnie w każdym terenie. Konstrukcja 3D.Glass również zadba o odczuwalnie większego transmitowania mocy, a także o wyższą sztywność skrętną, a do tego jeszcze o właściwe chwytanie krawędzi oraz żywotność. Idea 3 promieni wynosi swobodę prowadzenia narty w totalnie nowe oblicze. Taliowanie 167 cm: 132-84-115. Promień: 13.

Produkty Volkl znajdziesz na SnowSport.pl!

Volkl
Volkl

Narty Volkl znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Dla Kobiet Volkl Flair 2023!

No Comments

Post a Comment