SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

4934
post-template-default,single,single-post,postid-4934,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty we Francji – czy tygodniowy wyjazd za 500 złotych jest możliwy?

narty we Francji-czy tygodniowy wyjazd za 500 złotych jest możliwy?

Narty we Francji – czy tygodniowy wyjazd za 500 złotych jest możliwy?

5/5 - (3 oceny)

Jazda po malowniczym alpejskim stoku to marzenie wszystkich zapalonych narciarzy lub snowboardzistów. Francuskie kurorty zlokalizowane w górach to prawdziwy raj dla wielbicieli sportów zimowych. Niestety, poważną przeszkodą w organizacji narciarskiego wyjazdu okazują się bardzo wysokie koszty takiego przedsięwzięcia. Zakwaterowanie, transport, zakup skipassu oraz ubezpieczenia; to wszystko wiąże się ze sporymi wydatkami. Czy to oznacza, że osoby z mniejszym budżetem muszą zrezygnować z wyjazdu w Alpy? Niekoniecznie. Narty we Francji mogą bowiem stać się znacznie tańsze, a to za sprawą specjalnych promocji dla czytelników bloga SnowSport!

Narty we Francji ze SnowSport, czyli wyjątkowa oferta dla narciarzy

Nasza firma zapewnia miłośnikom sportów zimowych coś więcej niż tylko możliwość zakupu profesjonalnego sprzętu. SnowSport prowadzi bowiem współpracę z organizatorem wyjazdów narciarskich. Dzięki temu możemy zaoferować naszym czytelnikom wyjątkowo atrakcyjne warunki podróży. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć wszystkie osoby, które dokonają rezerwacji bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Wykorzystanie specjalnego kodu rabatowego SNOWSPORT17 gwarantuje zniżkę w wysokości 120 złotych na wybrany wyjazd na narty we Francji.

narty we Francji- czy wyjazd za 500 złotych jest możliwy?

Co sprawia, że oferowany wyjazd jest tak tani?

Wiele osób może podejść nieufnie do przedstawionej oferty ze względu na wyjątkowo niski koszt turnusu. Nie należy się jednak tego obawiać. Atrakcyjna cena wyjazdu wynika bowiem z kilku czynników. Po pierwsze, zakwaterowanie w apartamentach wieloosobowych. Tutaj zasada jest prosta – im więcej osób zajmie apartament, tym niższy będzie koszt jego wynajmu. We francuskich kurortach można natrafić na lokale przeznaczone dla 4-10 osób. Niektóre hotele umożliwiają nawet wybór pokoju dwuosobowego, jednak trzeba pamiętać o tym, że koszt takiego rozwiązania będzie znacznie wyższy. Po drugie, promocyjne warunki zakupu skipassu. Hotele zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksów narciarskich nieraz oferują gościom całkowicie darmowe skipassy! Dla narciarzy jest to oszczędność rzędu nawet kilkuset złotych. Ponadto organizator wyjazdu często otrzymuje specjalne zniżki grupowe, które zostają przyznane uczestnikom turnusu.

narty we Francji- czy wyjazd za 500 złotych jest możliwy?

Jak zarezerwować wyjazd poprzez SnowSport?

Oczywiście pełen wykaz dostępnych turnusów można znaleźć na naszej stronie internetowej. Opis każdej oferty zawiera najważniejsze informacje dotyczące zakwaterowania, a także świadczeń zawartych w cenie. Po wybraniu zakwaterowania, preferowanego pokoju oraz terminu wyjazdu; można przejść do wprowadzenia danych osobowych uczestników. Opłacenie należności będzie równoznaczne z potwierdzeniem rezerwacji. Wszelkie informacje na temat dokonywania ewentualnych zmian w rezerwacji znajdują się w ofercie danego turnusu.

Jak widać, alpejskie stoki nie są zarezerwowane wyłącznie dla narciarzy i snowboardzistów z grubszymi portfelami. Oferta wyjazdu grupowego może stać się sposobem na równie udany, ale za to znacznie tańszy wypoczynek. Naszym czytelnikom gorąco zalecamy uważne śledzenie promocji, które regularnie są publikowane przez SnowSport. Happy Hours to rewelacyjny sposób na jeszcze większą zniżkę przy zakupie wyjazdu! Oczywiście Francja nie jest jedynym celem organizowanych turnusów, gdyż kierunkiem przewodnim minionej zimy była Austria.

No Comments

Post a Comment