SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

4008
post-template-default,single,single-post,postid-4008,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Salomon XDR – pojedziesz wszędzie!

salomon xdr 2019

Salomon XDR – pojedziesz wszędzie!

5/5 - (5 ocen)

Salomon od kilkudziesięciu lat wyposaża tysiące narciarzy w sprzęt. Jest to marka znana i ceniona w świecie sportu kwalifikowanego oraz jako producent sprzętu dla mas. Koniec sezonu to też prezentacje nowych kolekcji i początek wypuszczania na rynek sprzętu na kolejny sezon. Po paśmie sukcesów modeli X-Drive, kolej na serię Salomon XDR!

Nowość – Salomon XDR

Salomon XDR stawia przede wszystkim na uniwersalność. Narty Salomon mają dawać wybór i wolność z jazdy. Mamy jechać tam gdzie my chcemy, a nie tam gdzie nam na to sprzęt pozwala. Salomon XDR z flagowymi modelami 80 Ti i 84 Ti to wszechstronność połączona z lekkością. Rdzeń drewniany wzmocniony tytanem. Do tego technologia C/FX oparta na surowcu, który w żaden sposób nie kojarzy się z produkcją nart, a mianowicie na lnie. Połączenie węgla i lnu daje ultralekkie połączenie, co sprawia, że narty są twardsze i lepiej amortyzują drgania. Narty bardzo dobrze reagują w każdym terenie dzięki progresywnym dziobom i rockerowi.

salomon xdr

Allmountainowy czołg!

Z Salomon XDR u stóp będziesz przecierał nowe szlaki i podążał tymi dobrze znanymi. Pokonają niejedną przeszkodę. Mamy obecnie koniec marca, więc warunki na stokach już nie najlepsze, zwłaszcza kiedy popołudniu robi się ciepło, śnieg jest grząski i luźny, tworzą się muldy. W takich warunkach czuje się jak ryba w wodzie. Niezależnie czy pędzisz po sztruksie czy w puchu po kolana, narty spisują się znakomicie!

SALOMON XDR

Zalety:

JESZCZE BARDZIEJ UNIWERSALNE – Rockerowy dziób w połączeniu z amortyzacją C/FX gwarantują świetne przystosowanie do warunków terenowych i dobrą wyporność w puchu.

ZWROTNOŚĆ – narty są wyjątkowo lekkie, a zoptymalizowany kształt dziobu i piętki sprawia, że XDR to deski, którymi łatwo i przyjemnie manewruje się w każdym terenie.

OSIĄGI NA TWARDYM ŚNIEGU – rdzeń drewniany, z C/FX i tytanem poprawia precyzję i zwiększa moc, a jednocześnie ułatwia kontrolę podczas krawędziowania na przygotowanych trasach.

No Comments

Post a Comment