SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

5160
post-template-default,single,single-post,postid-5160,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Sons of a Blast – rewolucja Salomon 2019

sons of a blast

Sons of a Blast – rewolucja Salomon 2019

5/5 - (2 oceny)

Czy jesteś gotowy na uderzenie? – takim hasłem firma Salomon reklamuje swoją kolekcję Sons of a Blast. W dosłownym tłumaczeniu słowo “blast” oznacza podmuch, ale w mowie potocznej można je rozumieć właśnie jako “uderzenie” lub coś równie spektakularnego. Czy omawiana kolekcja spełnia więc oczekiwania, które rozbudza przypisana jej nazwa?

Salomon Sons of a Blast to całościowy pakiet, który zrodził się ze współpracy Salomona z takimi nazwiskami jak Günther Mader czy Matthias Lanzinger. Ten pierwszy jest wielokrotnym medalistą mistrzostw świata, zaś drugi – dwukrotnym medalistą igrzysk paraolimpijskich.

Lepsze prowadzenie i bezpieczeństwo na stoku

Opracowując serię Sons of a Blast, firma Salomon wyszła z założenia, że każdy powinien móc doświadczyć jazdy na nartach w możliwie najbardziej ekscytującym wydaniu. Dlatego powstały dwie serie: S / Max oraz S / Race. Składają się z nart, butów narciarskich, wiązań i akcesoriów. Ale najważniejszym elementem jest zastosowana w nich technologia.

Narty wykonane w ramach linii Sons of a Blast wykorzystują technologię “sandwich” i oparte są na drewnianych rdzeniach. Trzymanie krawędzi w tych nartach zostało ułatwione poprzez wbudowaną technologię Edge Amplifier. Wszystko to razem przekłada się na doskonałą interakcję nart z butami i niezawodnym przenoszeniem mocy na krawędzie. Salomon zapewnia, że seria Sons of a Blast pozwala narciarzom poczuć kontakt ze śniegiem i zapewnia większe bezpieczeństwo, niezależnie od prędkości i nachylenia trasy.

sons of a blast

Son of a Blast dostosowuje się do wymogów czasów

Nowa kolekcja Salomona ma być dostosowana  do warunków panujących na stokach. Ostatnimi czasy zimy nie należą do zbyt surowych – również w Polsce. Dlatego sprzęt z serii Sons of a Blast ma dostarczać radości z jazdy i maksymalnego bezpieczeństwa na utwardzonym śniegu oraz sztucznym. Narty mają zapewniać optymalne prowadzenie i bezpieczeństwo nawet w mało sprzyjających warunkach.

Drugim aspektem jest celowanie w gusta konsumentów. Zdaniem Johannesa Schumanna, dyrektora handlowego w Salomon Winter Sports Equipment, dzisiejsi klienci poszukują marek, z którymi mogą się identyfikować i w które mogą się wyposażyć od stóp do głów. Dlatego w ofercie Sons of a Blast znajdziemy narty w połączeniu z wiązaniami, buty narciarskie maksymalizujące trzymanie krawędzi, gogle zwiększające widoczność w trudnych warunkach, a nawet kurtki S / LAB White Fire dostosowane do każdej pogody.

sons of a blast

Jesteście gotowi na uderzenie podmuchu wiatru?

Salomon zapewnia, że intensywne doznania narciarskie nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla wprawionych profesjonalistów. Jeśli szukacie więc ekstremalnej zabawy i chcecie się dodatkowo wyróżnić na stoku, seria Sons of a Blast może być idealna dla Was.

Narty Salomon S / Max Blast – nowość 2019!

Po więcej sprzętów Salomona zapraszamy do naszego sklepu SnowSport.pl.

No Comments

Post a Comment