SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13630
post-template-default,single,single-post,postid-13630,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 jaką wybrać?

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 jaką wybrać

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 jaką wybrać?

5/5 - (1 ocena)

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 jaką wybrać? Produkty Roxy to wybór wielu zaawansowanych snowboardzistek na świecie. Zwłaszcza tych, które zwracają uwagę nie tylko na korzystne parametry jezdne tych produktów, ale również na niepowtarzalny, szpanerski, a jednakże w dalszym ciągu jakże kobiecy styl tych jednych w swoim rodzaju platform. Mówi się w branży, że to perfekcyjnie zaprojektowane blaty.

Roxy

Wiele rozwiązań technologicznych zastosowanych w tych damskich deskach snowboardowych sprawia, że jazda w górach będzie zawsze najlepszą zabawą. Kilka propozycji z oferty tego producenta, zwróciło w sposób szczególny naszą uwagę, na tyle by przyjrzeć się im bliżej.

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Dawn 2022

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Dawn 2022
Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Dawn 2022

To sprzęt typowo all-mountain. Odpowiednia dla początkujących oraz średnio zaawansowanych osób. Jest to możliwe dzięki skonstruowanej specjalnie dla kobiet hybrydowej konstrukcji bend rocker. Ulokowano ją bezpośrednio pod stopami, a kolejno unosi się do rockera i ogona. Za sprawą rozwiązania Easy Rise rocker ta deska snowboardowa damska jest wyjątkowo łatwa w prowadzeniu. W wyniku tego będzie to dobry do nauki lub też do dopracowania swojej techniki.

Indeks twardości tej deski to wartość 3, co wskazuje na to, że mamy do czynienia z miękką platformą. W rezultacie będzie wybaczać błędy w braku właściwiej techniki. Idealna partnerka do zabawy na stoku i to przez cały dzień. Jazda na niej będzie łatwa, a przez to przyjemna. Charakteryzuje się ponadto identycznym kształtem po obu stronach.

Taliowanie w Deska Roxy Dawn 2022
Taliowanie w Deska Roxy Dawn 2022

Jej olbrzymim atutem jest Magne-Traction®. To specjalna profilowana krawędź o 7 punktach kontaktowych. Efektem tego rozwiązania jest o wiele bardziej przewidywalna jazda na krawędziach, co odczujemy przede wszystkim na twardym i zlodowaciałym podłożu.

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Breeze 2022

Deska  snowboardowa dla kobiet  Roxy Breeze 2022
Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Breeze 2022

Ta platforma stworzona przez Mervin. Swoje walory zawdzięcza dzięki oparciu się na żwawym i średnim flexie. Posiada kierunkowy kształt. Będziemy mogli na niej z lekkością pojeździć nawet w świeżym śniegu, To możliwe w rezultacie zastosowania w jej budowie calowego setback’u. Zatem jeżeli chcesz zawsze dobrze bawić się na stoku, niezależnie od warunków to wybierz właśnie ten model deski snowboardowej dla kobiet.

Jest to mimo wszystko dość szybka deska. Zaopatrzona w profil C2. Idealne rozwiązanie dla kobiet, które chcą rozwinąć swoje umiejętności, czy też nauczyć się poprawnej technicznie jazdy na desce. Nauka jazdy na snowboardzie z deską snowboardową Roxy Breeze przyjdzie z łatwością. Wspomniany wcześniej C2 Hybrid z Magne-Traction niezwykle sprawnie spaja precyzyjną kontrolę krawędzi z optymalną mieszkanką hybrydową rocker i camber dla wszystkich miłośników jazdy po stoku na desce.

Taliowanie Roxy Breeze 2022
Taliowanie Roxy Breeze 2022

Warto w tym modelu również zatrzymać się przy Kind Heart Core. To niebywale lekki rdzeń drewniany o nieco podwyższonej twardości dla lepszego popa. Pamiętajmy, że i tutaj znajdziemy również Magne-Traction®, czyli pofalowaną krawędź z 7 punktami kontaktowymi. 

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Raina 2022

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Raina 2022
Deska Roxy Raina 2022

Zabawny, bo średnio-miękki flex tej deski będzie właściwym wyborem przede wszystkim dla początkujących snowboardzistek. Odpowiedni wybór do jazdy allmountain. Stworzona przez Marvina, czyli fabrykę gdzie wytwarza się najlepszy sprzęt w kategorii desek snowboardowych. Producent zdecydował się również w tym modelu na zastosowanie technologii Magne-Traction, która gwarantuje niemożliwie dobrą przyczepność krawędzi jak i poczucie absolutnej kontroli nad platformą. Wszystko to niezależnie od terenu po jakim najczęściej jeździsz.

Taliowanie deska snowboardowa Roxy
Taliowanie w Deska snowboardowa dla kobiet Roxy Raina 2022

Charakteryzuje ją ceniony w branży profil C2. Wyposażona ponadto w rocker i eliptyczny camber. Godny wybór dla kobiet pragnących opanować nowe sztuczki i jeździć z radością przez stok. Za jej wyborem przemawia również C2 BTX hybrydowa technologia. Rocker ulokowano tutaj między wiązaniami, a poza nim camber promieniowy. W wyniku tego ta damska deska snowboardowa znakomicie trzyma krawędź. Odczujemy te walory zwłaszcza przy szybkiej jeździe.

Deska znakomita do częstych lądowań z impetem w puchu. Jednakże sprawdzi się także przy tych niskich prędkościach i wykonywaniu na niej ewolucji.

Deska snowboardowa dla kobiet Roxy 2022 do złapania na SnowSport.pl!

Te najlepsze na świecie deski snowboardowe dla kobiet znajdziesz w naszym zimowym sklepie. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst Najlepsza Deska Snowboardowa Capita 2022! Dużo o tych produktach dowiesz się również na oficjalnej stronie producenta roxy.com.

No Comments

Post a Comment