SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11805
post-template-default,single,single-post,postid-11805,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster S9 2022 – zakręcona czerwień!

Narty Atomic Redster S9 2022 - zakręcona czerwień

Narty Atomic Redster S9 2022 – zakręcona czerwień!

Oceń ten artykuł.

Narty Atomic Redster S9 2022 słyną od kilku sezonów ze swojej nienagannej eleganckiej i wyglądu. Nie inaczej jest w tym sezonie. Wystarczy tylko na nie spojrzeć, a myśli o energicznych przejażdżkach przychodzą same na myśl. Te narty spowite wyścigową czerwienią można uznać za wręcz idealną konstrukcję. Niczym praktycznie nie ustępują od nart dla zawodników.

Jeżeli jesteś entuzjastą zmagania w amatorskich zawodach to z nartami Atomic Redster S9 2022 wjedziesz na sam szczyt swoich możliwości!

Czerwień oznacza moc

Narty Atomic Redster S9 2022
REDSTER_PISTE_2020_2021_1

Narty Redster S9 21/22 charakteryzują się wręcz idealna zwrotnością, która da o sobie znać przede wszystkim na wirażach. Przy dobrych umiejętnościach technicznych będziemy mogli z tymi nartami z powodzeniem startować w zawodach amatorskich. Poczujesz z nimi sportowe wrażenia z szusowania. Każdy pokonany zakręt będzie powodem do uśmiechu, a do żył będą w takich sytuacjach uwalniać się porcje adrenaliny.

Technologia w Atomic Redster S9 2022

Narty slalomowe Atomic Redster S9 2022
REDSTER_PISTE_2020_2021_2

Za znakomite właściwości trakcji odpowiada Servotec. Specyficzny, czarny pręt to swego rodzaju elastomer. Przez całą długość stoku zapewni narciarzowi wspomaganie. W rezultacie sterowanie nartami i to niezależnie od prędkości jest proste i odbywa się właściwie bez wkładania w ten proces energii.

Do tego Narty Atomic Redster S9 2022 wyposażono w drewniany rdzeń Power Woodcore. To dzięki niemu każdy zakręt będzie można pokonać tak energicznie. Ponadto na pokładzie nart znajdziemy również Active Camber. Zapewnia on wybitnie płynną jazdę i to nawet wówczas jeżeli preferujemy nieustanne przechodzenie z krawędzi na krawędź. W nartach znajdziemy również typową dla zawodników technologię WorldCup Base. To specjalna struktura ślizgu.

Idealne narty slalomowe

Narty slalomowe Atomic Redster S9 2022 uznawane są za jedne z najlepszych na rynku nart slalomowych. Charakteryzują się bowiem optymalną sztywnością oraz niewielką wagą. To m.in. w wyniku zastosowania unikatowego materiału Ultra Titanium Powered. Dodatkowo stabilizuje on konstrukcję nart i tłumi wszelkie drgania. Titanal w modelu 2022 to aż 0,6 mm grubości.

Od dzioba do ogona biegnie Full Sidewall. To on odpowiada za precyzję prowadzenia tych czerwonych desek. Na przygotowanych trasach narty będą płynąć i nabierać prędkości, obdarzając narciarza poczuciem stabilnej jazdy.

Zaawanasowane technologie ulokowane w deskach sprawią, że będziemy mogli poczuć się z nimi niczym zawodnicy z Pucharu Świata.

Narty Atomic Redster S9 2022 do kupienia na SnowSport.pl

Narty Atomic Redster S9 2022
REDSTER S9 + X 12 GW Red

Te narty zjazdowe dla zaawansowanych narciarzy znajdziesz w sklepie SnowSport.pl. Warto również przeczytać tekst o modelu z wysokiej półki dla kobiet Narty Damskie Atomic Cloud 12 2022!

No Comments

Post a Comment