SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

11687
post-template-default,single,single-post,postid-11687,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,smooth_scroll,no_animation_on_touch,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022!

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022!

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022 będą w najbliższym sezonie najwyższą nartą dla kobiet w hierarchii tego austriackiego producenta. Numer 12 przyzwyczaił już nas do swojej ponadprzeciętnej elegancji. Jest mocna i silna. Jeździ się na niej naprawdę bardzo dynamicznie. Przy całym swoim sportowym charakterze posiada niezrównaną elegancję.

Dedykowana przede wszystkim dla bardzo zaawansowanych narciarek. Technologia nart pozwala cieszyć się stabilnością i to nawet podczas przepełnionych energią zjazdów.

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022 – są piękne!

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022
Narty Atomic Cloud 12 2022

Cloud 12 2022 prezentują się rzeczywiście niezwykle elegancko. Spodobają się wszystkim panią, nawet tym z najbardziej wyrafinowanym gustem. Ponadczasowa, głęboka czerń posiada naniesione drobne, białe kropeczki leżące regularnie na laminacie. To narta race’owa w wydaniu dla kobiet i dlatego nie jest wyposażona w jaskrawe dodatki typowe dla tej grupy desek. Bez problemu dopasujesz do niej każdą swoją stokową kreację!

Technologiczny majstersztyk

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022
Narty Atomic Cloud 12 2022

Narty zjazdowe damskie Atomic Cloud 12 z sezonu 21/2022 dość łatwo się uginają i są rzeczywiście niezwykle dynamiczne. Zawdzięczają to swojej odświeżonej geometrii. Talia jest węższa w rejonie dzioba i ogona.

Wyłącznie narty dla kobiet Atomic Cloud 12 są wyposażone w pełny Servotec. Czym jest ten zaawansowany system tłumienie drgań? To metalowy pręt z elastometrem. Można przyrównać go do działania hydraulicznego wspomagania kierownicy. Przede wszystkim przy dużych prędkościach Servotec będzie asystować przy skręcaniu. Świetnie też neutralizuje wszelkie wibracje jakie powstają na długich i prostych szlakach. W rezultacie na tych damskich nartach poczujemy się niezwykle stabilnie, co będzie niewątpliwie przekładać się na komfortową jazdę. Będziemy mogli dzięki temu pozwolić sobie na wyższe prędkości i bardziej dynamiczne zachowacie na zakrętach. Nie tak łatwo stracić panowanie nawet tak jeżdżąc nad tymi deskami.

Krawędź do szybkiej jazdy

Analizując technologię tych nart musimy również przyjrzeć się rozwiązaniu High-Speed Sidecut. To specjalna krawędź stworzona do jazdy z wysoką prędkością. Będzie znakomicie trzymać na ostrych zakrętach. Natomiast za płynność ruchów odpowiada Full Sidewall. Świetnie transmituje on bowiem ruchy z buta na deski.

Nartę damską Atomic Cloud 12 dobrze usztywnia, ale nie dociążą Lighty Woodcore. Rdzeń deski jest dowiem wykonany z wyselekcjonowanego drewna topoli. Ten wysokiej jakości surowiec odpowiada właśnie za niską wagę nart, a ten fakt jest niezwykle ważny w modelach dla kobiet. W konstrukcji nie zabrakło Titanium Powered. Ta cienka warstwa drogocennego metalu optymalnie wyważa nartę tam gdzie jest to niezbędne. W wyniku tego pochłanianie drgań wchodzi jeszcze na wyższy poziom.

Taliowanie: 154 cm – 110/70/98.5 mm – 13.2 m – Active Camber 0/100/0.

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022 do kupienia na SnowSport.pl!

Narty damskie Atomic Cloud 12 2022
Narty Atomic Cloud 12 2022

Te najlepsze damskie narty znajdziesz w naszym zimowym sklepie. Jeżeli jednak szukasz narty nie dla zaawansowanych, a dla rozpoczynających przygodę z narciarstwem warto przeczytać nasz poprzedni tekst Narty Dla Kobiet Dla Początkujących – Które Wybrać?.

No Comments

Post a Comment