SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

13593
post-template-default,single,single-post,postid-13593,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Atomic Redster X9S Revoshock, czy będziesz najszybszy?

Narty Atomic Redster X9S Revoshock, czy będziesz najszybszy

Narty Atomic Redster X9S Revoshock, czy będziesz najszybszy?

5/5 - (1 ocena)

Narty Atomic Redster X9S Revoshock to narty dla narciarzy, którzy stawiają przede wszystkim na osiągi. To sprzęt race jest stworzony do osiągania wysokich prędkości. Narty swoją charakterystyką przypominają zupełnie te, które można podejrzeć w Pucharze Świata. Genetycznie zresztą wywodzą się właśnie z niego. Do czego będą najlepsze?

Testerzy określili, że będą najbardziej właściwe do wycinania wydajnych łuków naturalnie o dużym promieniu skrętu. Wpinając się w te zielone, sportowe narty zjazdowe nie będziesz cieszyć się jedynie z wysokich prędkości, z która pozwolą one Tobie szusować. Docenisz również ich wszechstronność w rezultacie zastosowania inżynierii Multi Radius Sidecut firmy Atomic. Deski posiadają nowość jaką jest Revoshock, która pozwoli Tobie na zjazdy z jeszcze większą intensywnością, niż na Twoim poprzednim sprzęcie.

Technologie sprawią, że będziesz jeszcze szybszy

Narty Atomic Redster X9S Revoshock + wiązanie X 12 GW 2022
Narty Atomic Redster X9S Revoshock + wiązanie X 12 GW 2022

Zastosowanie technologii RevoShock sprawia że, narty race Redster X9S Revoshock S gwarantują płynną i przewidywalną jazdę. W rezultacie nawet oblodzony poranny stok, przypominający swoją strukturą sztruks, będzie od teraz zupełną przyjemnością. Nawet w takich warunkach, będziesz w pełni panować nad swoimi nartami stworzonymi do wyścigów.

Narty Atomic Redster X9S Revoshock + wiązanie X 12 GW 2022
Narty Atomic Redster X9S Revoshock + wiązanie X 12 GW 2022

Ponadto dwuwarstwowy laminat Ultra Titanium intensyfikuje ogólną wytrzymałość i elastyczność skrętną, kiedy w tym samym czasie konstrukcja Ultrawall spaja trzymanie krawędzi i transmisję mocy pełnej ściany bocznej z trwałością i długowiecznością wykończenia cap. Zresztą Ultra Power Woodcore wywodzi się z platformy wyścigowej Atomic FIS. W rezultacie gwarantuje zawodniczą wytrzymałość nartom, a także utrzymuje prędkość i radość z jazdy na najwyższym pułapie od pierwszego po ostatni zjazd z górki w danym dniu.

Wiązania Atomic X 12 GW

Wiązania Atomic X 12 GW
Atomic X 12 GW

To idealna opcja od Atomic dla osób, która stawiają przede wszystkim na prawdziwe osiągi wyścigowe. Kompatybilne z butami o standardzie alpejskim jak i z butami pracującymi w systemie GripWalk. Ponadto wyposażone w Full Flex, który utrzymuje naturalną linię zgięcia narty pod wiązaniem, a jednocześnie gwarantuje stały parametr uwalniania mocy na wirażach. Oznaczają najlepsze przenoszenie energii, totalną kontrolę i zawrotną prędkość. Wszystko to bez stosowania uciążliwych niekiedy narzędzi. Idealnie kolorystycznie dobrane do nart.

Czym jest Revoshock Atomic?

Revoshock Atomic
Revoshock Atomic

To specjalne i najnowsze rozwiązanie technologiczne w nartach Atomic w kategoriach race, która zmienia niepożądane wstrząsy w dającą pewność siebie stabilność oraz niebywałą akcelerację.

Revoshock to seria modułów ze stali sprężynowej pokrytych elastomerem pochłaniający uderzenia. Moduły pracują w harmonii, amortyzując wstrząsy i wibracje, zanim dotrą do Twoich stóp – jak wbudowany system zawieszenia. Kolejno Revoshock przekierowuje pochłanianą energię na krawędzie, generując potężne przyspieszenia przy wyjściu z każdego zakrętu.

Niezależnie od tego, czy jeździsz na prostej, czy wykonujesz szybkie skręty na swoich granicach możliwości, sprawdzony w wyścigach Redster Revoshock zapewnia płynniejszą i bardziej precyzyjną jazdę na nartach. Ponieważ narty pozbawione wibracji dają większą pewność siebie, będziesz jeździć na nartach mocniej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Taliowanie Narty-Atomic-Redster-X9S-Revoshock-wiazanie-X-12-GW-2022-taliowanie
Taliowanie w Narty Atomic Redster X9S Revoshock

Narty Atomic Redster X9S Revoshock znajdziesz na SnowSport.pl!

Narty Atomic Redster X9S Revoshock + wiązanie X 12 GW 2022
Narty Atomic Redster X9S Revoshock + wiązanie X 12 GW 2022

Znajdziesz u nas najnowsze, topowe modele w kategorii narty zjazdowe i inne akcesoria jak np. gogle narciarskie . Przeczytaj także nasz poprzedni tekst –  Narty Dla Średnio Zaawansowanych Jakie Wybrać?

No Comments

Post a Comment