SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16328
post-template-default,single,single-post,postid-16328,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024 – prezentacja

Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024

Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024 – prezentacja

5/5 - (1 ocena)

Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024 to jak co sezon niezwykle oryginalny design! Jedna z najlepiej sprzedających się serii damskich narty zjazdowych w historii narciarstwa. Wyróżnia się potężną wydajnością i łatwością manewrowania nimi. Odpowiednie dla zaawansowanych technicznie narciarek, średnio zaawansowanych, a także początkujących. Niebywale eleganckie. Ich walory jezdne idą w parze z zewnętrznym poczuciem stylu. Uczyniło to z nich ikonę stokowej mody pośród kobiet.

Jakie są nowe Cloud C?

Cloud C 24
Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024

Zaprezentowane na sezon 24 narty dla kobiet z serii C od marki Atomic to gwarancja pewności siebie. Dzięki technologii Revoshock Light zapewniają zoptymalizowane tłumienie wibracji, płynną i pozbawioną drgań jazdę oraz dynamikę. Znajdziemy w nich ponadto odpowiednią łatwość przy inicjowaniu jazdy od krawędzi do krawędzi. Gwarantują płynną i pewną siebie jazdę na stoku. Ta seria łączy w sobie wydajność z doskonałym stylem.

Cloud C 24
Cloud C 24
Revoshock
Revoshock

Dbałość o środowisko

Ponadto Cloud, są produkowane z dbałością o środowisko naturalne. Zastosowano w nich lokalnie pozyskiwaną topolę oraz zoptymalizowano wykorzystanie włókna szklanego i żywicy. W wyniku tego te zabiegi pozwoliły na zminimalizowanie odpadów produkcyjnych i zmniejszenie emisji CO2 o 4%.

Seria C od Atomic jest idealnym wyborem dla kobiet, które szukają nie tylko wydajnych narciarskich rozwiązań, ale również dbają o estetykę i środowisko naturalne.

Narty Atomic Cloud C14 REVOshock S 2024

C14 REVOshock S
C14 REVOshock S – Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024

Najnowsza propozycja nart dla kobiet. Już sam rodowód nart zawiera wiele zaawansowanych technologii zaczerpniętych prosto z zawodów Pucharu Świata. Deski idealne dla każdej entuzjastki sportów zimowych. Prezentujemy już dziś najnowszy i najwyższej jakości model z serii Cloud na sezon 2024. Niewątpliwie będzie to najlepiej sprzedający się model damskich nart wśród zaawansowanych technicznie pań. Seria C14 przeszła delikatny proces modyfikacji. Jest to zauważalne szczególnie w talii. Dziób i ogon zostały zwężone, aby zapewnić doskonałą wydajność na stoku.

C14 REVOshock S - tabela z parametrami technicznymi
C14 REVOshock S

Narty Atomic Cloud C12 REVOshock C 2024

Narty Atomic Cloud C12 REVOshock C 2024
Narty Atomic Cloud C12 REVOshock C 2024

Majestatycznie prezentujące się narty zjazdowe dla kobiet, które emanują elegancją. Zawdzięczają to harmonijnemu połączeniu czerni z delikatnymi akcentami szarości i złota. Stworzone z myślą o zaawansowanych narciarkach. Te damskie deski błyskawicznie się uginają i szybko reagują na Twoje ruchy. Ich wyjątkowa zwrotność zapewni Tobie niezapomniane doznania na stoku.

C12 - parametry techniczne nart - tabela
C12

Narty Atomic Cloud C11 REVOshock Light 2024

Narty Atomic Cloud C11 REVOshock Light 2024
Narty Atomic Cloud C11 REVOshock Light 2024 – Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024

Deski dla kobiet do szusowania po białym stoku długimi i płynnymi wirażami. Doświadczysz z nimi poczucie pełnego panowania nad swoją energiczną jazdą. Rdzeń Light Woodcoore wspomaga w osiąganiu doskonałych rezultatów. Klasyczny styl i biała kolorystyka dodadzą zdecydowanie szyku do Twojej poprawnej technicznie jazdy. W wyniku tego olśnisz sobą na stoku absolutnie wszystkich.

Narty dla kobiet Atomic Cloud C 2024 - tabela z parametrami technicznymi
C11

Damskie narty znajdziesz na SnowSport.pl

Narty znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Jak Przeserwisować Narty?

Jazda na nartach
Jazda na nartach
No Comments

Post a Comment