SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

16450
post-template-default,single,single-post,postid-16450,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Narty Salomon E S/MAX 2024 – nowa kolekcja!

Narty Salomon E S/MAX 2024

Narty Salomon E S/MAX 2024 – nowa kolekcja!

5/5 - (1 ocena)

Narty Salomon E S/MAX 2024. W dzisiejszym wpisie pragniemy przedstawić Wam jedną z najbardziej innowacyjnych propozycji na rynku narciarskim – narty Salomon S/MAX. To prawdziwy przekrój zaawansowanej technologii i doskonałego wzornictwa, które składają się na wyjątkowe doświadczenie podczas zjazdów. Rozpocznijmy naszą podróż w głąb świata nart Salomon S/MAX, gdzie perfekcja spotyka się z osiągami, a innowacje stają się Twoim najlepszym sprzymierzeńcem na stoku.

Narty Salomon E S/MAX 12 2024

Narty Salomon E S/MAX 12 2024
Salomon E S/MAX 12 2024

To wciąż nowość w dziedzinie narciarstwa. Wyposażona w najnowsze technologie, które wywodzą się bezpośrednio z zaawansowanych nart wyścigowych. Te narty zjazdowe to gwarancja osiągnięcia najwyższych możliwych wyników na stoku.

Już od pierwszego zjazdu na tych nartach odczujesz, jak szybko i precyzyjnie możesz prowadzić narty w skrętach. Kluczowym elementem, który przyczynia się do tego wyjątkowego doświadczenia, jest technologia Edge Amplifier SL. To innowacyjne rozwiązanie stworzone przez markę Salomon. W rezultacie siła generowana podczas skręcania jest bezpośrednio przekazywana na krawędzie nart. W wyniku tego owocuje doskonałą przyczepnością podczas jazdy w stylu carvingowym.

Narty Salomon S/MAX 12 to efekt zastosowania najlepszych rozwiązań w dziedzinie narciarstwa. Ich konstrukcja oparta jest na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu narciarskich osiągnięć. To idealny wybór dla narciarzy, którzy dążą do perfekcji w każdym zjeździe i cenią sobie dynamiczną oraz kontrolowaną jazdę. W rezultacie zastosowania najnowszych technologii, te narty umożliwią osiągnięcie wyjątkowej stabilności, szybkości i precyzji na stoku, niezależnie od warunków.

Połączenie nowoczesnych rozwiąń i sportowej pasji, które zapewnią Ci niezapomniane chwile na stoku. Każda zjazd stanie się wyjątkowym doświadczeniem, a Ty będziesz cieszyć się z perfekcyjnej kontroli i niezrównanej dynamiki podczas każdego skrętu.

Narty Salomon E S/MAX 10 2024

Narty Salomon E S/MAX 2024
Salomon E S/MAX 10 2024

Stanowią doskonały wybór dla narciarzy o średnio-zaawansowanym poziomie umiejętności, którzy poszukują poczucia płynności, precyzji i stabilności. Warto zwrócić uwagę na innowacyjną technologię Edge Amplifier SL. Stanowi ona teraz ulepszoną, podwójną konstrukcję. W wyniku swojej budowy przynosi wręcz rewolucyjne efekty na stoku. Dzięki tej technologii trzymanie krawędzi poprawia się o aż 30%. Jednocześnie zachowując odpowiednią elastyczność pod stopą oraz zwiększając reaktywność, zwrotność i przyczepność.

Drewniany rdzeń nart dostarcza nie tylko stabilności i dynamikę, ale także wykazuje wysoką tolerancję na ewentualne błędy podczas jazdy. Odpowiedni kontakt nart ze śniegiem jest również zapewniony dzięki temu kluczowemu elementowi.

Podwójna warstwa tytanu, znana jako Double Ti Laminate, przyczynia się do osiągnięcia stabilności oraz umożliwia niezwykle precyzyjne prowadzenie nart. To aspekt, który dostarcza większego komfortu podczas pokonywania przygotowanych tras narciarskich. Zastosowanie owych dwóch warstw titanalu, umieszczonych po jednej stronie rdzenia narty, dodatkowo wzmacnia osiągi na twardszych nawierzchniach. To właśnie ta innowacyjna warstwa przyczynia się do poprawy precyzji, skuteczności trzymania krawędzi oraz reaktywności nart. Wszystko to ma w rezultacie istotne znaczenie dla efektywności jazdy.

Salomon E S/MAX 10 z wiązaniami M11 GW F80 2024 są idealnym wyborem dla średnio-zaawansowanych narciarzy, którzy dążą do osiągnięcia pełnej kontroli i dynamiki na stoku. Dzięki przemyślanym technologiom oraz starannie zaprojektowanej konstrukcji, te narty umożliwią czerpanie maksymalnej przyjemności z jazdy.

Narty Salomon E S/MAX 8 2024

Narty Salomon E S/MAX 8 2024
Salomon E S/MAX 8 2024

MAX 8 wraz z wiązaniami M11 GW 2024 to doskonały wybór dla entuzjastów zjeżdżania po przygotowanych trasach. Idealne do nauki poprawnej techniki skrętów. Optymalna lekkość oraz łatwość w manewrowaniu sprawiają, że kontrolowanie tych nart jest wyjątkowo komfortowe. Nawet przy niewielkim wysiłku. Konstrukcja oparta na drewnianym rdzeniu, zapewnia stabilność, dynamiczność oraz wysoką tolerancję na popełniane błędy. Jednocześnie zapewnia solidny kontakt narty z podłożem śnieżnym.

Pojedyncza warstwa tytanowego wzmocnienia, znana jako Single Ti Laminate umieszczona nad rdzeniem. W wyniku swojej obecności przyczynia się do doskonałego trzymania krawędzi, efektywnego przekazywania energii oraz dynamiczności nart. Warstwowa konstrukcja ścianek bocznych typu Sandwich gwarantuje precyzję ruchów. Taka konstrukcja nie tylko poprawia zdolność trzymania krawędzi i kontakt z podłożem, ale także zwiększa ogólne osiągi nart.

E S/MAX 8 z wiązaniami M11 GW 2024 to znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie zjazdy po przygotowanych trasach. Dzięki swojej lekkości, precyzji i wydajności, te narty w rezultacie tych cech umożliwiają efektywną naukę skrętów oraz zapewniają stabilność i kontrolę na stoku. Ich zaawansowana konstrukcja oparta na drewnianym rdzeniu i warstwach wzmocnień przyczynia się do doskonałych właściwości trzymania krawędzi oraz zachowania energii podczas każdego zjazdu.

Produkty Marki Salomon Znajdziesz Na SnowSport.Pl

Narty znajdziesz na SnowSport.pl. Przeczytaj także nasz poprzedni tekst – Narty Atomic Redster 2024 – Nowa Kolekcja!

Salomon - narty 2024 roku
Salomon
No Comments

Post a Comment