SnowSport.pl

Narty i akcesoria, deski snowboardowe, buty narckarskie i kaski oraz zestawy na każde warunki dla narciarzy i snowboardzistów.

Jesteśmy najstarszym sklepem narciarskim online w kraju!

Tylko u nas profesjonalna pomoc w doborze sprzętu dla Ciebie i Twoich dzieci.

Liczne konkursy z nagrodami od naszych największych partnerów jak marki K2 Ski, K2 Snowboarding, Head, Salomon, Atomic, Fischer czy Volkl lub Burton oraz Dakine. przejdź do sklepu

4013
post-template-default,single,single-post,postid-4013,single-format-standard,stockholm-core-2.2.4,select-theme-ver-8.3,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_slide_with_content,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
Title Image

Nowa kolekcja Volkl 2019 – galeria

Nowa kolekcja Volkl 2019 – galeria

Sezon 2018/2019 przynosi nam sporo zmian, ulepszeń i nowości. Najnowsza kolekcja Volkl 2019 to połączenie najwyższej jakości i innowacji w technologiach.

Kolekcja Volkl 2019 – technologie w pigułce

Nowe Uvo 3D, czyli specyficzny tłumik drgań umieszczony w przedniej części nart, który gwarantuje lepszą stabilność desek podczas jazdy. Warstwa pozioma zwiększa docisk dzioba narty do podłoża, co sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej precyzyjna i szybka. Wzmocniona warstwa pionowa znacznie redukuje wibracje i poprawia jazdę na krawędzi.

Technologia 3D Glass, to zastosowanie włókna szklanego w celu usztywnienia narty, co z kolei poprawia zwrotność narty i lepsze trzymanie krawędzi. 3D Glass umieszczone jest na dziobie i tyle narty, a jego płaska warstwa pod wiązaniem zmniejsza sztywność pod butem. Warstwa włókna szklanego umiejscowionego tuż nad sidewallem poprawia trzymanie krawędzi, co jest niezwykle istotne na zmrożonych stokach.

XTD Tip&Tail Rocker, to zupełnie nowa konstrukcja rockera i jego nietypowy kształt – dłuższy w porównaniu z tradycyjnym Tip&Tail Rocker, krótki camber pod wiązaniem i bardziej miękka część środkowa, co w połączeniu zwiększa stabilność przy większych prędkościach i wychyleniach.

Innowacyjna technologia V- Werks, zwiększa wydajność desek jednocześnie zmniejszając jej wagę – zaprojektowana i wykonana ręcznie w Niemczech z należytą dokładnością i precyzją.

3D Ridge to podniesienie centralnego elementu w narcie i wygięcie go w kierunku krawędzi, co powoduje zmniejszenie wagi przy szerszych deskach. Zwiększa skuteczność narty i precyzyjnie transmituje moc od początku do jej końca, poprawia skrętność.

Lżejsze narty – większa efektywność

Efficient Skiing – lżejsze wersje flagowych nart Völkl. Narty zachowują sportowy charakter i potencjał swoich prototypów, ale są dużo lżejsze i łatwiejsze w obsłudze. Są komfortowe, a komponenty użyte do ich konstrukcji zostały odpowiednio zoptymalizowane pod względem wagi – ok. 12% mniejsza waga.

Unikalna struktura powierzchni ICE.OFF Topsheet i odpowiedni skład materiału zmniejszają oblodzenie na nartach. Śnieg nie trzyma się narty, a białe grafiki wspierają efekt przeciwoblodzeniowy.

Technologia Woodcore to drewniany rdzeń, który jest sercem każdej narty marki Völkl. Dzięki tej technologii narty są trwałe i stabilne, jednocześnie zachowują swój sportowy charakter. Niezbędne dla nart o wysokich osiągach, dla których istotnym elementem jest stosunek wagi do wytrzymałości.

Więcej na temat technologii Volkl:

Technologia VOLKL 2019 W Nartach Z Kolekcji 2018/2019 – UVO.3D – Cz.1

Technologia 3D.Glass – Narty VOLKL 2019 – Cz.2

Zobacz narty z najnowszej kolekcji VOLKL w naszym sklepie internetowym.

No Comments

Post a Comment